Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to uprimne?

Príspevok v téme: Je to uprimne?
veronika_321

Stretavam sa s chlapcom mesiac, je to skvele. no ja odchadzam na 3 mesiace do Rakuska a on sa zacal spravat zvlastne... zo zaciatku chodil neustale za mnou,stretavali sme sa 3-4krat do tyzdna, volaval mi, hovoril mi ako mu je so mnou skvelo, boli sme stale v kontakte, planoval so mnou buducnost po nasom odluceni,(nemyslim tym rodinu, deti Hehe ) Ako sa moj odchod blizi zmenil spravanie, v kontakte sme stale, neustale mi vola, no akoby sa vyhybal stretnutiu... cele dva tyzdne mi vravi ake to bude tazke ked budem prec, ze konecne nasiel niekoho a aj tak ho opustim... len hacik je v tom ze on mi zavola, spyta sa ma co robim vecer, ze by sme niekam mohli skocit, dohodneme sa na niecom a on sa neozve...zavola na druhy den ze sa mu nedalo a ze ho to strasne mrzi, kazdy nas plan na niecom stroskota a takto sa to opakuje posledne dva tyzdne dookola, za 2tyzdne sme boli spolu raz a to aj tak 1/5 planovaneho casu a za tu dobu mi povedal asi 10krat o tom , ze mu idem odist...a na konci som este nieco nadhodila tak zvaznel a hned ma stopol, ze on o tom uz asi nemoze pocut, ze zmenme temu .v ten isty den ma mal este vyzdvihnut , no klasika nic...len sms ze to bude prenho hrozne tazke ked odidem a ze sa mu nedalo..je taketo spravanie normalne? clovek by mal vtedy co najviac casu travit s tym druhym nie? vyzera to akoby ma zavadzal

Agnes989

Bud rada, vidis, ze je to podivny clovek, nevydrzi ani 3 mesiace odlucenia, co by ta s nim cakalo vo vztahu ked sa takto sprava.

veronika_321

@tobino666 nie vsetky zeny su stetky :D... a riesim to preto, lebo mi na tom cloveku zalezi a chcela som sa s nim poriadne rozlucit, no on mi to nedozicil...zaujimali ma nazory, to je vsetko

veronika_321

zatial sme si nechali otvoreny vztah ...ze uvidime, co sa bude diat potom, predsalen ta pauza bude dlhsia ako sa pozname..nemyslim, ze keby sa bal, by sa takto spraval

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to uprimne? - Fórum - ZDRAVIE.sk