Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

E z bakalárky

in blossom

aj ja som mala E a obhajila som v pohode, dokonca som nemala z obhajoby ani trochu nervy, lebo oponentka bola suka a tam som si to s nou aspon vydiskutovala, bola to ostra vymena nazorov :D

flegma

netreba z toho robit ziadnu vedu, aj E-cko od oponenta sa da obhajit na A-cko, tu neplatia pravidla zo zakladnej skoly

kikarika1

harmanček, pokiaľ máš medzi dvoma hodnoteniami veľký rozdiel v známkach (A - E), tak máš právo požiadať o prehodnotenie známky...ja by som ti poradila, aby si sa na toto spýtala na študijnom oddelení...

harmanček123

Také voloviny, že som nesplnila cieľ, čo nechápem lebo som ho splnila, alebo, že prečo som necitovala autorov z katedry a že tam mám knihy z roku 2007 že sú staré a či firma súhlasila s mojimi návrhmi (lebo som mala bakalárku, kde som riešila náklady v danom podniku)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

E z bakalárky - Fórum - ZDRAVIE.sk