Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dôverujete kondomu?

wreck

aha, cize nevies co znamena 100%. znamena to plnu uspesnost (v tomto pripade teda skor neuspesnost), cize ked sa budes milovat hoci milionkrat, tak pri stopercentne ucinnej antikoncepcii neotehotnies ani raz. taka nie je.

k 100% sa najblizsie dostanes tak, ako som ti napisal, ked si sa naposledy pytala. budes sa milovat pocas neplodnych dni, budes brat hormonalnu antiku, tvoj chlap si da kondom a este pouzijete aj spermicidny gel. ak by sa aj tak nieco narodilo, volajte to david copperfield. ;)

je to ako zabezpecenie v aute. najlepsie vysledky sa dosahuju kombinaciou barierovych (kondom, spermicidny gel) a bezbarierovych sposobov (hormonalna antikoncepcia, neplodne dni). pouzitim len jedneho zo sposobov percento klesa.

anonym...

Nemyslela som to úplne tak,že 100%
Ale tak že asi najspoľahlivejšie je čo,či kondom alebo antikoncepcia?

wreck

tak to potom, mila moja, zostanes dozivotne pannou. :) zivot ma obrovsku silu. jedina 100% ochrana je vybratie vajecnikov, odstranenie maternice a zasitie posvoveho vchodu. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.