Vyrazka, bolest hlavy...

Príspevok v téme: Vyrazka, bolest hlavy...
ebbe

Potrebovala by som poradit prosim....neustale mam tmave kruhy pod ocami..nezalezi kolko spim stale ich tam mam ani make-up mi nepomaha uz.posledny tyzden mam neskutocnu bolest hlavy na lavej strane iba ...velmi ostra bolest plus posledne tri dni sa mi objavuju nahodne vyrazky na predlaktiach(ako keby alergicke) su velmi svrbive ale po 10-15 minutach miznu kompletne a po par hodinach sa objavia opat.beriem B12 pretoze som trochu anemicka ale inak vo vseobecnoti som zdravy clovek.krv stolica,moc boli ok...prosim vsetky rady budu nad zlato..dakujem ..sara

ebbe

matway

eblit@live.com

ak mozes prosim ta...

btw hlava ma posledny tyzden boli hrozne ale je to len na jednej strane a na urcitom bode iba...a je to velmi ostra bolest

dakujem

matway

Oki, budem jednoduchý a stručný...v prvom rade musíš nechať odčerviť svojich miláčikov /ak sa ich nemieniš vzdať!!!/,potom jednoznačne seba, a to by som ti radšej osobne na mail poslal.
To čo spôsobuje tvoje hlavné problémy zhrniem v jednej vete a tá je...,,vyhladovať to, čo v sebe máš, čo sa na tebe priživuje, čomu sa hovorí PARAZIT!Neviem, ako ťa veľmi bolí hlava, to teraz nechám tak, ale môžme začať zákazmi!!!Dá sa s tým žiť, nie je to diéta, ale zdravé žitie, a hladovať vôbec nemusíš, do konca by som sa vedel aj prejesť!!! Mám začať, alebo máš ešte nejaké nezrovnalosti?!?

ebbe

Dakujem za odpoved matway.

Mam psa a fretku(ale oboch viac ako uz 2 roky a vacsina problemov zacala v poslednom mesiaci).stras ma prosim TA nech viem co zacat robit lebo ako som pisala testy boli ok(az na anemiu) takze doktor mi asi viac uz nepomoze.

moj zivotny styl...nefajcim....pijem naozaj len prilezetostne ale pracu mam dost narocnu psychicky...nepovedala by som ze stresovo narocnu ale velmi vela :) brala som aj B12 injekcie ale presla som na tabletky pretoze som nevidela velky rozdiel.

dakujem velmi pekne za rady

matway

ebbe, odpovedala si si sama, si anemická, to len na začiatok. Otázka: chováš nejaké domáce zvieratá?
Nebudem ťa strašiť, čo všetko máš v sebe, ale tieto symptómy spôsobuje viac druhov cudzopasníkov v tele. Začal by som hádam migrujúcimi škrkavkami/ich vajíčkami/. Je to len na rýchlo, lebo človek potrebuje viac údajov o tebe. Ten V-B12 je dobrá voľba na anémiu. Len toho o svojom životnom štýle viac popíš. Kruhy pod očami zmiznú, ak trafíš klinec po /parazitnej/ hlavičke...