Ukulele - aké najlepšie kúpiť

Príspevok v téme: Ukulele - aké najlepšie kúpiť
Evelynaa

Zdravím,

idem sa učiť hrať na ukulele. Nemám takmer žiadne skúsenosti s hraním na hudobných nástrojoch, len zo spevom.

Mohli by ste mi poradiť aké ukulele kúpiť? Kludne aj česká stránka. Cenu by som si predstavovala tak do 50 Eur, možno aj o pár Eur viac ak sa oplatí. Taký mám rozpočet, približne. Kedže som \"chudobná študentka VŠ\".

Potrebovala by som niečo čo pekne hrá. Naozaj s tým nemám veľké skúsenosti. Ladenie do \"C\" teda GCEA. Aby som s tým potom nemusela hneď veľmi bojovať.

Rozmýšľala som nad Stagg, kedže všetko píšu ladenie GCEA ako potrebujem a je to aj v dobrej cenovej kategórii. HRačku za 15 Eur si kupovať na druhej strane nebudem, to môžem dať tak deťom na praxi.

Všade píšu že dobré je Lanikai, ale neviem ako je to naladené.

Môžete mi poradiť čo kúpiť, poslať prípadne nejaké linky a rady?

Veľmi ďakujem.

Nech kúpim správne a nejako začať sa musí :-) okrem toho viem vraj pekne spievať a využijem to aj v budúcom zamestnaní keď doštudujem. Tak mám najvyšší čas

kijolita

taak asi si už po čase našiel to svoje ;) ale ak by niekto ešte hľadal, tak ja som si kúpila na stránke kytary akusticke BLOND CO-M ukulele a je ozaj perfektné na hranie aj pre lajka