Potrebujem radu pri kúpe bytu

Príspevok v téme: Potrebujem radu pri kúpe bytu
asistentTECH

ahojte,mam taku malu dilemu pracujem v zahranici no casto som aj dlhsiu dobu na slovensku a chcel by som si kupit vlastny byt,len neviem aky velky ja niesom narocny no mam rad poriadok....nemam priatelku ani deti a uz vobec kamosov ci priatelov na slovensku a ani nepredpokladam ze niekedy budem mat niekoho na svk...mam 28 zarabam velmi dobre a mna by zaujimalo aky byt by vam stacil v mojej situacii....1 izbovy?ci 2-3-4 izbovy hm?dakujem za odpovede

asistentTECH

povodne som chcel 3 izbak no z dovodu ze som nijaky nenasiel ktory by mi vyhovoval a vrazat peniaze do 3 izboveho bytu ktory je akoze komplet prerobeny,ale prerobeny odveci nechcem.....momentalne som nasiel maly 2 izbovy ten sa chystam kupit a neskor asi kupim nejaku chalupu ....ja hladam nieco v povodnom stave v dobrej lokalite a to je problem a ten 2 izbak sa mi paci,lebo je v povodnom stave budem sa snim hrat cez dovolenky prerabat ....a ja nepotrebujem pracovnu.....pracujem v zahranici a hlavou s malym notebookom na poznamky.....na svk len relaxujem takze potrebujem kuchynu a velku postel nic viac ;-)ale dakujem za nazor a radu

Prezyvka55

3 izbak minimalne. tak mam ja na slovensku aj ked tam nebyvam ale ked niekedy pridem na navstavu znamych, rodicov

1 spalna na spanie
1 obyvacka na zabavu
1 pracovna
+ ostatne veci kt sa nepocitaju za izby.

Minimalne 60-70m2.

Plus mas vyhodu, ked budes chciet dom tak 3 izbak lahsie predas nejakej rodinke. 2 izbaky velmi nejdu.

asistentTECH

dik za rady....nasiel som krasny maly dvojizbovy byt sice obyvacka I kuchyna je spolu no to mi nevadi aspon budem vidiet furt na telku ;-)