Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyskočené jabľčko

Príspevok v téme: Vyskočené jabľčko
WiWilee001

Potrebujem pomoc,
v piatok (13.6.2014) my vyskočilo jabľčko na ľavej nohe a strašne to bolelo. Hrali sme totiž volleyball na plážovom ihrisku a ja som nejak zle stúpila a vyskočilo mi, samo ma to hodilo o zem ako by ma niektonchytil a hodil bolelo to strašne! Prišla pre mňa sanitka a odniesla ma do nemocnice tam mi to orentgenovali a osádrovali. Stým že sádru som mala len zo spodu nohy a potom le obväz, čiže dlaha. No potom som išla domov s tým že dlahu mám mať 3 týždne. Pondelok (16.6.2014 dnes) som mala ísť na kontrolu k ortopédovy. Prišli sme tam opýtal sa ma na pár otázok a potom že sádra môže ísť dole. Dali mi ju dole a teraz som bez nej. Dali mi ju dole teda dneska. No ale teraz to strašne bolí. Neviem s ňou ani pohnúť. Bolí keď ju vystriem, bolí keď ju ohne bolí stále! Môže mi niekto vysvetliť prečo jeden doktor hovorý 3 týždne sádra, pol roka dlaha, a rok necvičiť a druhý doktor že 3 dni sádra, žiadna dlaha, 3týždne necvičiť? A čo mám robiť mám ísť večer na pohotovosť alebo mám počkať? Prosím poraďte! Lebo keď na to stúpim tak je to strašná pichavá bolesť!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyskočené jabľčko - Fórum - ZDRAVIE.sk