Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biorezonancia prečo jej neverite?

matka22222

www.altemeda.sk

ja sa momentalne dala na liečbu preto haldam infošky .A nam pomohla vela krat hlavne pri detičkach.Ale na sebe skušam prvy krat.

matka22222

Matway,tie ceny su rozne,niekde sa plati len vstupne vyšetrenie a kontroly nie.Vy stym robite? Či sa len liečite?

matka22222

matway,ved prave aj nam velakrat pomohla a hlavne u deti a tie si teda nemožu nič vsugerovat že? :D ale vidim že ludia to maju zafixovane ako šuflikantov ktory chcu na nich zarobit.Pravdupovediac nam pomohla vždy ked sme to potrebovali,nie ako u lekara ktory lieči liekmi len priznaky .

matway

ja verím, ja sa tým aj liečim, venujem sa tomu už pár rokov, mám aj úspechy, napr.: epilepsia, HPV krčka maternice, rakovina, borelióza, celiakia, /ne/operácia bedrového klbu, a tď, a tď .......................................
nechápem skeptikov v tomto odvetví, vidím v tom iba to, že nevidia, ako dotujú farmaceutický priemysel, ako podporujú poisťovne, ktoré im preplácajú zbytočnú neúčinnú chémiu vypísanú konzervatívnym lekárom!!!
Nikoho však nemôžeme nútiť k ich zdraviu...KONEČNE horúca téma dňa!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biorezonancia prečo jej neverite? - Fórum - ZDRAVIE.sk