Plač, úzkosť, nechuť žiť, dôvod?

Príspevok v téme: Plač, úzkosť, nechuť žiť, dôvod?
beznadejova

Ahojte, určite je tu veľa podobných tém...no aspoň v krátkosti môj problém..aj keď asi mi tu nikto nepomôže, ale doktorom chodiť nechcem...nechcem ani žiadne tablety a chémiu...uprednostním len nejaké milé a dobré rady..ďakujem...
..takže z nadpisu môj problém jasne vyplýva...každý deň plačem a ja už ani neviem prečo, myslela som si, že to bolo kvôli škole, ktorú som ťažko dokončila, no tá skončila a moje stavy aj tak neskončili, vôbec ma nebaví žiť...navyše som aj strašne labilná, pretože za každú maličkosť sa hneď roztrasiem a veľmi mi búši srdce, napr aj keď mám ísť niekam von a som dohodnutá na nejakú hodinu, tak začnem byť nervózna...proste z ničoho len tak si sama vyvolám stres a neviem sa toho zbaviť...stále som veľmi nešťastná a dosť sa stránim priameho kontaktu s ľuďmi, lebo sa im ani neviem pozerať v klude do očí...a pritom chcem, ale telo reaguje inak...každého vidím lepšieho, energickejšieho a sebavedomejšieho, vyrovnanejšieho...a ja, aj keď nemám problémy, tak som takáto...momentálne som nezamestnaná, keďže som práve dokončila štúdium...von chodievam pravidelne, myslím, že mám dosť pohybu...priateľa mám, ale tam je možno ďalši problém, pretože pre mňa znamenala láska to najdôležitejšie v živote...no sama ju nedostávam...priateľ je rozumný a veľmi pracovitý, ale ja som aj tak stále sama, cítim sa osamelá, pretože on len robí a ja som sama...a keď sme aj spolu, necítim od neho absolutne nič...zo začiatku keď som bola viac zaslepená, tak som sa snažila a dávala mu veľmi veľa...no postupne to vo mne zabil...a kleslo to aj u mňa...
...vôbec neviem čo mám spraviť..rozchodom to riešiť nechcem a neviem či by mi to pomohlo..nový vzťah zas nechcem, všetko od začiatku..proste nemám už na to...stačilo mi tých sklamaní :(

vážne neviem či tie depresie plynú z nešťastnej lásky, či vyžadujem veľa alebo či je dôvodom niečo iné :( som zúfalá :( a nemám chuť na nič :(

partner

Ked budes mat pracu a ta Ti pravidelne zamestna Tvoje myslenie cez den i donuti Ta zit aktivne v spolocnosti ludi a budes mat i dostatocnu fyzicku unavu, zmeni sa aj Tvoj pohlad na partnera a ocakavania od neho. A snad lepsie pochopis toho sucasneho alebo najdes takeho, co Ti bude viac vyhovovat.

beznadejova

veru, asi to bude tá nenaplnená láska, lebo som si to až moc idealizovala...ale môj vzťah je od začiatku úplne zlý :( ani krásne začiatky ani nič a teraz duplom otras..:( tak snáď tá práca ma z toho dostane, bodaj by :(

nenaplnena

Tie depresie plynu z nenaplnenej lasky.

Podla mna by si mala viacej verit ludom a travit viacej casu s kamoskami, pripadne zacat nieco pravidelne sportovat.

Verim, ze ked si najdes pracu a uchytis sa v nej, a budes dobre spavat od unavy z nej, tvoj psychicky stav sa zlepsi.