Preruší to menštruáciu?

Kaja:))

Áno,mám na mysli norethisteron.
Aha,takže aj dva balenia,dobre ďakujem,ale niektoré baby hovoria,že keď berú dlhšie norethisteron tak už sú potom také nafúknuté a že im je zle atď... Tak preto som nevedela,či sa môžu brať aj dlhšie a či mi nebude zle.

lilyiankaa

v podstate nie je problém dať si aj dve balenia po sebe .. mne to aj gynekológ tak povedal, ale ja som vzaa len jedno balenie .. máš na mysli norethisteron nie?

Kaja:))

Pretože ja mám menštruáciu 7 dní a potom ešte chata okolo 10 dní,takže preto. Možno to bude ešte tak,že ja organizujem chatu,takže sa preloží o pár dní neskôr,aj keď to neviem či pôjde. :( No uvidím... Alebo som chcela tak že si dám privolať menštruáciu skôr cca o týždeň a na chate budem mať pokoj,ale to sa dá len injekciou u gynekológa nato lieky nie sú. :/

lilyiankaa

tak ako som ti napísala, treba si tieto tabletky nasadiť pár dní pred menzesom, ak nechceš, aby si ho mala na chate .. ale určite nie posledné dva, tri dni menzesu ... tam ti to nezaberie ...

Kaja:))

Ale vieš mne to tak vychádza že budem mať menštruáciu a ešte potom 2-3 dni mám mať aj na chate kde pôjdeme a tam by som už nechcela mať,pretože tam idem aj s priateľom a preto by som už nechcela mať. :(

lilyiankaa

ak už ju máš, čiže teraz prebieha, tak si tie tabletky zbytočne budeš dávať .. treba ich nasadiť pár dní pred menzesom a užívať ich 2x do dňa a pravidelne, a nezabudnúť na ne, inak je možné, že ti menzes i tak príde ...