Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem so zubom

Príspevok v téme: Problem so zubom
pomoztemi

Dobrý deň, prosím vas o pomoc. Neviem či sa niekomu stallo niečo podobne. Pred pol rokom som zo dňa na deň opuchla. Najprv to bolo len líce každou hodinou sa to stupnovalo stále vyššie a vyššie až som nakoniec nemohla otvoriť oči. Hned v pondelok som navštívila zubára. Nič ma však nebolelo nerozumela som čo sa deje. Najprv sme si mysleli že ide o prievan alebo niečo take. Zubarka povedala že ide o zápal 4ky a ak nepôjde ihned von zápal sa môže dostat ať do mozgu a zabiť ma alebo v lepšom prípade ostanem mrzáčka. A tak ho vytrhli. Opuch každým dnom ustupoval. O týžden na to som bola na prehliadke a zubárka povedala že je všetko v poriadku. No už asi 2 mesiace mám nad trojkou, hned vedla toho miesta kde mi trhali zub niečo ako zapalene aleb neviem ako to mam nazvať. jednoducho niečo ako hrčka? neviem ale nejde z toho hnis ani nič. Na dotyk to však zabolí. O čo ide? môže to byt že zápal z 4ky sa dostal na 3ku? A prečo až teraz? ma s tým niekto skusenostT? Moja zubárka má dovolenku a mám strach ist na pohotovost. Môže to byt zas skrytí zápal ktorý ma može zabit? Prosím o radu..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so zubom - Fórum - ZDRAVIE.sk