Vyhladava dievcata na pokeci

Príspevok v téme: Vyhladava dievcata na pokeci
Edna001

Musim sa niekomu vyrozpravat. Obaja mame 25 rokov....Moj 4 rocny vztah je ako kazdy iny...obcas hadky,obcas velka pohoda, poznate to. Ide o to, ze v poslednych rokoch priatel stratil kamosov - z jedneho sa vyklul klamar, druhy odisiel pracovat do zahranicia. Ten jeden, ktoreho ma sa s nim sice casto stretava, ale vraj nechce byt na neho odkazany zakazdym...A tak si zacal na pokeci hladat kamosky, s ktorymi by travil cas, ked nebude so mnou....Vraj s chlapmi nema dobre skusenosti a tak vyhladava zeny. Pytala som sa ho, podla coho si ich vybera. Vraj urcite nie podla vyzoru, ale podla toho, ci ma ta baba nieco v hlave, ci ma zaluby ako on a podobne...Jednu som vsak videla a skoro som odpadla...Totalne jeho typ, presne take sa mu pacia. A ja teraz neviem, ci sa zachovat ako dospela osoba a nechat ho, nech sa stretava so zenami z pokecu za mojim chrbtom, alebo budem ufnukane decko, ktore robi z komara somara...Ma problem ukazat mi ich na fotkach, vraj ho obmedzujem, pricom chcem len zhodnotit, ci si ich ozaj nevybera len podla vyzoru....Ja fakt neviem co robit, som zufala. Na jednej strane chcem strasne verit, doverovat, ale na druhej strane nechcem byt ani stihacka, ani mu rozkazovat. Nemam prosto z tohto celeho dobry pocit, to je vsetko...

Charlize

To je aky bullshit, co ti tlaci do hlavy. Milujem takychto. Ma kamosa na ktoreho nechce byt odkazany, a preto si vyhladava kamosky na pokeci. Seriously? To nema v realnom zivote nikoho s kym by mohol travit cas okrem jedneho jedineho kamosa, ktoreho nechce vyuzivat? Strasne trapna zamienka..

Edna001

Emalea, nas vztah vyzera asi tak, ze spolu po 4 rokoch ani nebyvame...priatel skoncil akurat VS a je bez prace. Nechce ist so mnou byvat, lebo setrime na zahranicie, aby sme tam mohli ist pracovat...a tak byvame kazdy doma. Nevyhovuje mi to, ja mam pracu, vdaka ktorej by som sa hned mohla osamostatnit, ale zas sama platit najom je o nervy. Aspon dvaja keby sme sa skladali...ale priatel z bytu odist nechce...Sme spolu tak ci tak len cez vikendy, kedy priatel prichadza na dlhsie k nam...inak cez tyzden on za mnou nechodi vobec, lebo je to drahe vraj (byvame od seba vyse 20 km), takze chodim obcas ja k nemu autobusom cez tyzden. Prevozim tak ale o chvilu aj gate...Ked s nim nie som a on chce ist vonku, ma po ruke len toho jedneho kamosa no a nejaku novu buchtu, ktoru si najde na pokeci....

Agnes989

Edna ja by som na tvojom mieste ten vztah ukoncila, ten chlap nema k tebe ani trocha ucty a nestoji vobec o to o neho ani trocha bojovat. On ti klame ale vyzaduje od teba absolutnu doveru? Za vsetko si ty na vine, on ti musi klamat lebo ty sa moc pytas? Svoje nove kamosky ti neukaze, lebo ty musis verit ze su stare a skarede a ide mu len o pokec? Vsetko zle, vsetko chore. V skutocnosti je manipulator on, hoci sa ho snazi urobit z teba. Ak by mne toto chlap povedal, ze si ide hladat kamosky na turistiku a spolocne travenie volneho casu, tak by som mu povedala ok, hladaj si koho chces a hned ten vztah ukoncila.

Nina.

Mate pravdu vsetci v tom co pisete, ale co mam robit? Dat mu ultimatum a ked to nepojde, tak ukoncit? - Áno presne tak! Sama dobre to vieš, sama si si odpovedala.
Buď ti to nevadí - v takom prípade s ním kľudne ostaň a všetko je tým pádom v poriadku.
Alebo ti to vadí a veľmi ti to ubližuje - v takom prípade je to jasné - daj mu ultimátum a ak si vyberie pokecové slečny namiesto teba, tak bude úplne jasné, že pre neho si menej ako tie dievčatá a potom už nie je o čom ...
Jemu by sa asi tiež nepáčilo, keby si si tam hľadala sexy kamarátov - môžeš to skúsiť a zistíš ako sa zachová ...

poradimtiti

Kamaratka to urobila velmi jednoducho - vytvorila si falosny profil na pokeci, dala fotku - jeho typ, oslovila ho, a on sa vyfarbil v konverzacii o co mu naozaj islo. Jednoduche, nie? Netreba to brat ako manipulatorstvo v pripade, ze ta chce podviest. Ide predovsetkym o teba, nie o jeho urazene ego a hranie sa so slovickami, co sa robi a co nie...

emalea

Edna, trochu mi ozrejmi vás spôsob života, nemáte na seba čas? žijete vôbec v jednom byte? alebo ste ako tí manželia ako v starej českej komédii, že on chodí na nočné a Ty na denné smeny? Prečo sa pýtam? Lebo v príspevku o 18:44 hod sa píše, že on pôjde s babami von, keď Ty nebudeš môcť...tomuto fakt nertozumiem, je jasné, že partneri nemôžu byť ako spriahnutí motúzkom ale podstata dobre fungujúceho vzťahu je predsa SPOLOČNÉ trávenie voľného času...atď...atď...je jasné, že ak NIEKEDY z objektívnych príčin nemôžes, tak on sa nesmie správať ako "debil" že hurá idem vom s prvou babou, ktorá mi cinkne do nosa na nete...tak toto by ma fakt urazilo!!!

Edna001

Turlik, ale ja mu viem dat dobru noc...myslim si, ze nie som taka partnerka, ako tvoja. Velmi si svojho partnera cenim a davam mu to aj patricne najavo. Ano, mali sme aj nezhody, ale rozhodla som sa zabojovat, a zmenit to, co bolo zle...
Emalea, on sa s nimi chce aj realne stretavat...prave preto si s nimi pise, aby potom mohli chodit spolu von, ked ja nebudem moct...

emalea

som síce stará a tučná, ale inteligentná /mám v hlave/ a tisíc koníčkov....dopisoval /stretával/ by sa aj so mnou?? DDD
Dievča, dievča, to čo robí Tvoja polovička...to sa mi ani trochu nepáči....asi by som volila nejaké ultimátum...a nejaký kompromis....a určite by som sa skúsila zahrať na detektíva..."len" si dopisuje, alebo sa aj reálne stretáva??
P.S.: inak, mne osobne by vadilo aj to dopisovanie...