Vyhladava dievcata na pokeci

Príspevok v téme: Vyhladava dievcata na pokeci
Edna001

Musim sa niekomu vyrozpravat. Obaja mame 25 rokov....Moj 4 rocny vztah je ako kazdy iny...obcas hadky,obcas velka pohoda, poznate to. Ide o to, ze v poslednych rokoch priatel stratil kamosov - z jedneho sa vyklul klamar, druhy odisiel pracovat do zahranicia. Ten jeden, ktoreho ma sa s nim sice casto stretava, ale vraj nechce byt na neho odkazany zakazdym...A tak si zacal na pokeci hladat kamosky, s ktorymi by travil cas, ked nebude so mnou....Vraj s chlapmi nema dobre skusenosti a tak vyhladava zeny. Pytala som sa ho, podla coho si ich vybera. Vraj urcite nie podla vyzoru, ale podla toho, ci ma ta baba nieco v hlave, ci ma zaluby ako on a podobne...Jednu som vsak videla a skoro som odpadla...Totalne jeho typ, presne take sa mu pacia. A ja teraz neviem, ci sa zachovat ako dospela osoba a nechat ho, nech sa stretava so zenami z pokecu za mojim chrbtom, alebo budem ufnukane decko, ktore robi z komara somara...Ma problem ukazat mi ich na fotkach, vraj ho obmedzujem, pricom chcem len zhodnotit, ci si ich ozaj nevybera len podla vyzoru....Ja fakt neviem co robit, som zufala. Na jednej strane chcem strasne verit, doverovat, ale na druhej strane nechcem byt ani stihacka, ani mu rozkazovat. Nemam prosto z tohto celeho dobry pocit, to je vsetko...

m8cr6

maš na to sa s nim hned rozist? ano daj mu ultimatum, buď si najde normalnu zalubu a normalnych ludi ked chce tak velmi alebo nech si piše s kym chce a ty vieš čo dalej..

B.

Začni byť poriadne sexuálne aktívna, a možno ho to prejde.Pokiaľ sexujete raz, dva krát za týždeň, ani sa mu nečudujem, že si (možno) hľadá milenku/milenky.Ani ja by som takú ženu nechcel...

Edna001

Mate pravdu vsetci v tom co pisete, ale co mam robit? Dat mu ultimatum a ked to nepojde, tak ukoncit? Mam mu zakazat pisat si s niekym? Slova o tom, ze ma jeho spravanie uraza a je to vrcholne podozrive, co robi, om absolutne nevnima....mame sa rozist? :(

Edna001

Agnes, uz som ti jeden prispevok odoslala, ale ked ho tu nevidim, asi sa neposlal, alebo bol vymazany....No praveze mu to nechcem tolerovat, preto pisem sem a prosim o radu....co urobit, ako sa zachovat. Viem o nom, ze mi dokaze klamat do oci, pricom vsetko zvaluje na to, ze mi klame len preto, aby som nemala zbytocne otazky a sproste reci. Nikdy som mu nezakazovala sa s kym kolvek stykat, alebo ze si nemoze s niekym pisat...to som nikdy nerobila, jedine o co som ho poprosila bolo VIDIET tie jeho nove kamosky...Samozrejme mi ich nechce ukazat a hovori, ze preto lebo on chce vo vztahu doveru a mam mu verit a nerypat do neho. Pytala som sa ho, ci si nahodou nepisal v poslednom case s jednou takou babou...ze nie. Az ked som mu povedala, ze viem o tom, ze si pisali, zas zacal vsetko hadzat na mna, ze som taka a onaka a ze som manipulatorka, a podobne...

Agnes989

A ty mu toto tolerujes? To nemyslis vazne. Maj trocha hrdosti. Tvoj milovany si hlada milenky priamo pred tvojimi ocami, vymysla si naozaj velmi primitivne vyhovorky a caka, ze mu to zozeries. To naozaj chces taky vztah ze on si bude chodit na turistiku a na bike s inymi zenami, krasavicami za tvojim chrbtom? Toto normalni chlapi nerobia a urcite to nerobia chlapi, ktori miluju svoje partnerky. A ziadna normalna zena by toto netolerovala, mozno len nejaka totalne zakomplexovana bez stipky sebavedomia. Rozhodni sa sama ako dalej, ak ti nevadi, ze ti bude zahybat rovno pred tvojimi ocami tak je to idealny partner pre teba. A mozno mu nevyhovujes a hlada si rovno novu partnerku, ktoru najskor otuka, spozna a potom ju za teba vymeni.

m8cr6

čooožeee, panebože toto mu dovolíš? od prvej chvile čo sa tam zaregistroval pozera ženy čo mu padnu do oka, tomu, že nie, by neuveril snaď nikto.proste neveriiim tomu, ani keby mal svatožiaru nad chlap nad hlavou. a ešte ked vieš aký je jeho typ ženy a také pozerá..A na pokec uspešni ludia naozaj nechodia.a nejde ani o to ale presne ako písal Suffer.ako chapem, že dobreho kamarata/tku je veľmi ťažké nájsť, prečo radšej nezájde do posilky a tam si hladá partiu. no neviem, toto budeš mať veľmi ťažké. vyskúšaj aj ty si sadnúť za pokec, keď je on tiež a písať, čo bude robiť...

Agnes989

A ty mu toto tolerujes? To nemyslis vazne. Maj trocha hrdosti. Tvoj milovany si hlada milenky priamo pred tvojimi ocami, vymysla si naozaj velmi primitivne vyhovorky a caka, ze mu to zozeries. To naozaj chces taky vztah ze on si bude chodit na turistiku a na bike s inymi zenami, krasavicami za tvojim chrbtom? Toto normalni chlapi nerobia a urcite to nerobia chlapi, ktori miluju svoje partnerky. A ziadna normalna zena by toto netolerovala, mozno len nejaka totalne zakomplexovana bez stipky sebavedomia. Rozhodni sa sama ako dalej, ak ti nevadi, ze ti bude zahybat rovno pred tvojimi ocami tak je to idealny partner pre teba. A mozno mu nevyhovujes a hlada si rovno novu partnerku, ktoru najskor otuka, spozna a potom ju za teba vymeni.

Suffer

Viem s vlastnej skusenosti ze kamosov a kamosky najst na pokeci je problem. Kamarata si tam tazko najde pretoze ochotny sa skamaratit tam su len homosexualy tak preto si zvolil zeny kamaratky. Lenze aj zeny si tam hladaju skor vazny vztah, alebo milencov nez kamaratov. S vlastnej skusenosti viem ze vela zien tam hlada sex typu hned sadni do auta a prid a pošantime s toho vznikne kamaratstvo z vyhodami. Takato vec vas vztah narusi a moze ho aj znicit. A co som si vsimol tak vela bab chce mat sex prave s chlapmi ktory maju frajerky, neviem preco to tak je.

Edna001

Chlapcek, milovat nezistne viem...zaroven sa vsak nedam obalamutit kusom rozka...keby chcel vyslovene kamosky na pokec, na turistiku, preco pise len tym babam, ktore viem, ze su jeho typy? Vieme o sebe vsetko, preto viem o nom aj toto....presne viem aka zena ho zaujme. Preco ohladom turistiky nenapise napriklad dakej vyslovene skaredej babe, ktora je tiez vo volnom case sama? Preco sa nemoze ist bicyklovat so zenou, ktora sice nie je na pohlad nadherna modelka, ale moze to byt super osoba? Ak ich chce len na pokecanie si a travenie casu, kedy s nim ja nemozem byt, tak preco vyhladava take ktore sa mu aj pacia?
Claire, lenze co mam robit? Zakazat mu to nemozem, on chce bezvyhradnu doveru...a kedze mu ju neviem dat, tak ako mi on nechce ukazat profily tych bab, vytvaraju sa hadky

claire

paneboze! ti chlapi si vedia tak krasne vsetko odovodnit:) never mu, na pokeci hlada urcite nieco ine...preto ti ich aj nechce ukazat, isto su to zeny, ktore sa mu pacia. pozor na to a stihacka urcite nie si, toto proste normalny chlap nerobi :)