Som sama

Príspevok v téme: Som sama
sama

Nemam ziadnych kamaratov, nemam za kym ist, byvam len s mamou a ta chodi do prace, este sa niekedy vidam s bratom ale s ostatnou rodinou sa skoro nestykame, nemame vybudovane take vztahy. Cele dni som len sama doma, nemam pracu lebo este musim pockat na jedno vyjadrenie ohladne mojho zdravotneho stavu a dovtedy sa asi zblaznim. Jediny s kym sa rozpravam je mama a este brat a s nikym inym sa nestykam. Neviem ako mozem slovami vyjadrit ako sa citim :'(

Martinkooo56

sisa94 ja som taktiež z Bratislavy, ak by si chcela občas vybehnúť niekam na drink alebo kamkoľvek, pokojne mi napíš - maartin.p89@gmail.com . Mám 23 rokov :)

Rieka

Sama a co tak skusit najst nieco co ta bavi a v com si dobra- mozno skusit najst nejaku skolu, vysoku alebo nadstavbu. alebo skusit cvicit napr pilates, yogu alebo hocico- najdes na youtube (ak vies po anglicky) alebo si kup nejaku knizku s tymto zameranim. viem ze samotu to neodstrani ale lepsie ako len kukat do bedne :)

Kolobeh

Ahoj sama,skus zit pritomnostou,ja mam tak isto podobny problem,chodim do prace a ked pridem domov som len zavrety v izbe na pocitaci,nikam nechodim a je to z casti aj podobne ako tu pisala sisa94,mal som tiez dlhodoby vztah a po jeho rozpade to islo somnov dolu vodou.Dojdem domov z prace a zapnem pocitac,na ktorom sa hram do noci,aby som na nic ine nemyslel,lebo by ma porazilo a ked som uz moc unaveny tak idem spat,spim tak 3 hodiny a rano do prace,potom pridem z prace domov a to iste.Takto to ide uz asi 2-3 roky,netrufam si povedat ci sa to niekedy zmeni,vela krat silno rozmyslam nad tym,ze to zmenim sam tym,ze odidem z tohto sveta a aspon sa nebudem trapit..

sisa94

ahoj, ja som na tom v podstate rovnako. mala som dlhodobý vzťah a po jeho rozpade som si uvedomila, že mi nikto ďalší v živote nezostal. mám 20 rokov a som z BA.