Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mali sme v rodine rakovinu

RNG

Nuz potom samozrejme treba odrezat aj preventivne hlavu alebo aspon vybrat mozog, lebo tak predides rakovine mozgu, hahaha

kopp.problem

Moji nevlastní starí rodičia mali rakovinu. Ja som nečakal len tak nečinne, kým sa to prejaví aj u mňa. Všetko čo sa dalo, išlo von, tak prsníky, ako aj pľúca:-)
Do kelu, však nevlastní otec mal koróziu pečene, aj pečeň musí ísť von a basta.
A keď má sused problémy so zrakom?!

RNG

Kto sa nebrani a neje protirakovinne jedla a doplnky, ten ma sancu v priemere 25% na rakovinu zomriet.
Tj nejedna sa o ziadne testy, ale prevenciu. A to ti lekar v tom nepomoze nic, az na velmi vzacne vynimky. Oni necinne vyckavaju, kym nedostanes rakovinu a az potom sa rozhybu, ked je vlastne uz neskoro pre mnohych.

alex742

Podľa mňa každý má v rodine niekoho kto na rakovinu zomrel. Netreba robiť paniku, ale daj si urobiť genetické testy aby sa zistilo či máš chybný gén... skús sa o tom porozrávať s doktorom a uvidíš či ti to odporučí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.