Mam mu dat sancu?

Príspevok v téme: Mam mu dat sancu?
Dia *

Nedavno som spoznala jedneho muza a celkom si s nim rozumiem, teda vyzera to tak ze by sa z toho mohlo vyklut aj nieco viac..podrobnosti napokon nie su dolezite..problem je vsak v tom ze ja som este panna a on ma za sebou uz nespocetne mnozstvo vztahov, co by bolo aj v poriadku ale ked nie je vo vztahu tak spava s kadekym, ma doslova nejake priatelky na sex, s ktorymi sa viac-menej pravidelne stretava..a ja neviem, je to normalne? takto to bezne chodi? mne to pride totiz divne a trochu mi to vadi, aj ked inak je fakt v pohode..bojim sa aj toho ako by to pripadne medzi nami bolo, ked ja nemam prakticky ziadne skusenosti..co si o tom myslite?
sorry, viem ze asi trochu naivne zmyslam, ale fakt mam v tomto smere malo info..

Dia*

Viem, ale ja ho mam rada..samozrejme pocitam s moznostou ze si ma chce len zaradit do zoznamu, teda snazim sa vidiet to co najracionalnejsie, ale ak sa mame radi a malo by to prerast do niecoho viac, tak mu nemam dat sancu preto ze takto zije?
Na jednej strane nechcem byt obmedzena a neprijimat ho takeho aky je, ak to mysli so mnou uprimne, ved nenajdem idealneho muza, ktory by nemal chyby, no samozrejme musim byt opatrna..cele je to este ovela viac komplikovanejsie a zamotanejsie, kazdopadne ano, neviem ci sa k nemu hodim, kedze nie som v tomto ako on

lenze presne toto mi vrta v hlave, kolko zien ma predo mnou, teraz som tu nahodou ja, mozno by ma aj mal rad, verim tomu, ale ako dlho by to vydrzalo? ked to odoznie tak zase sa vrati do starych kolaji..a mne to pride strasne divne

Agnes989

Najdi si nejakeho ineho chlapca s ktorym prides o panenstvo, niekoho, kto ta bude mat rad, pre koho budes dolezita a nie niekoho, kto spava s kdekym, vyspi sa aj s tebou a zaradi si ta do svojho zoznamu mileniek. Bolo by skoda prist o panenstvo a hned aj chytit nejaku pohlavnu chorobu, co u typov ako on nie je nic neobvykle. Len si predstav, tie jeho sex kamaratky pravdepodobne tiez nemaju len jeho a tiez spavaju s kdekym. Ty sa do zoznamu jeho mileniek vobec nehodis, si na to prilis nevinna a neskazena, zostan s nim kamaratka ak chces, ak sa ti s nim dobre keca tak s nim kecaj, ale to neznamena, ze s nim musis liezt hned do postele.