Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem ho.. ale on chce len sex

Príspevok v téme: Milujem ho.. ale on chce len sex
smutna12222

Prečo? Prečo práve ja som sa musela zamilovať do chalana ktorý chce odo mna len sex? :(
Uz nevládzem, celé dni na neho myslím
Pritom viem ze sa mu pácim, inú babu nemá, aj som mu naznačila ze ho lubim, vie to, no on ma chce stále len na TO jedno:/
Myslíte ze sa bojí ist do vztahu alebo co? Pritom ked sme sa len spoznavali prejavoval mi city, ako velmi ma lúbi, ze mu chybam..
Uz som si vela krat povedala, ze na neho zabudnem, ze si zaslúzim lepsieho, ale vzdy myslím len na neho (pritom viem o dalsích chalanoch ktorí ma chcú, ale nech robím co robím do nikoho iného sa nedokazem zalubit aj ked sú mozno aj krajsí, tento jeden je pre mna dokonalý )..uz som kvôli nemu tolko preplakala.
Uz sa pokusam na neho zabudnút skoro 2 roky, no nejde to :(

Sasii...

Nevyspi sa s ním!! To ti radím úprimne.
Presne toto sa dialo aj mne,a ja som podlahla a vyspala som sa s ním (bola som ešte panna),milujem ho,ale on so mnou nechce vzťah. Spravila som chybu ale to som si uvedomila až potom!! Bude ťa to veľmi trápiť keď sa s ním vyspíš a bude to ďalej takto isto,že ty ho ľúbiš ale on o tvoje city nemá záujem (žiaden vzťah) len sex.
Neurob chybu,buď silná.

Nina.

A prečo ťa trápi to, že sa nedokážeš do nikoho iného zaľúbiť? Ved si daj čas, buď istú dobu sama, bez partnera. To či to má nejaký zmysel s týmto, ti musí byť jasné - žiadny zmysel to nemá, jedine, že by si tiež chcela len sex. On proste o tvoje city nemá záujem. Tráv čas s kamarátkami, rob si radosť, maj sa rada.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem ho.. ale on chce len sex - Fórum - ZDRAVIE.sk