Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pantene Pro - V - posilňujúce sérum nature fusion

Príspevok v téme: Pantene Pro - V - posilňujúce sérum nature fusion
Recenzia

Ahojte :) Keď si kúpim novú kozmetiku, snažím sa nájsť o tom recenziu aby som sa utvrdila či som kúpila správne. Preto vám prinášam jednu recenziu, pretože o tomto výrobku som skoro nikde nenašla recenziu iba ak po anglicky.
Tento produkt na vlasy som si kúpila,pretože mám jemné a suché vlasy. Výrobcovia sľubujú, že po použití budete mať krásne lesklé vlasy a budú sa dať perfektne rozčesávať. Ževraj výroba a testovanie tohto produktu trvala ,,5000 rokov''.
MOJA SKUSENOSŤ
Prvé 3 týždne používania som si myslela, že to je najlepší produkt na svete. Mala som po tom také hebké, krásne, jemné vlásky. Strašne dobre sa mi rozčesávali vlasy po ňom. LENŽE ja mám prirodzene kučeravé vlasy a tento produkt mi zmiernil vlnky a úplne znížil objem vlasov. Veľmi mi to neprekážalo pretože som túžila mať rovnejšie vlasy. Tento produkt som používala asi 2-3 mesiace. Ale veľmi to ľutujem, pretože sa mi tak začali mastnieť vlasy, že som bola s toho zúfalá. Večer som si umyla vlasy a na druhý deň večer boli mastné ako keby som si týždeň nezmývala vlasy. Hrozné je to, že aj po vysadení tohto produktu mi neprestali mastnieť , ale trocha sa to zmiernilo. Teraz len dúfam, že si nebudem musieť denne umývať vlasy. Píšu tam, že si máme dávať toho krému veľkosti orecha. Pripadalo mi to veľa.
Nečakala som, že to bude až také zlé. Ešte k tomu je neskutočne voňavý až to nedá spať. Ohodnotila by som to 5!Bol by to skvelý produkt, kebyže po čase s toho nezmatnie celá pokožka aj z vlasmi.
Aký máte vy pohľad k tomuto produktu? Skúšali ste nejaký produkt zo série NATURE FUSHION?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pantene Pro - V - posilňujúce sérum nature fusion - Fórum - ZDRAVIE.sk