Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Leto doma bez vody a kamarátov

Príspevok v téme: Leto doma bez vody a kamarátov
poisondeer

Je to moja slabá stránka, som veľmi nespoločenská a nerada sa niekomu vnucujem, keď viem, že si nesedíme. Ale k veci. Netuším, čo cez leto budem robiť, kedže mám úplné minimum kamarátok, ktoré mimochodom bývajú úplne v inej časti mesta ako ja a predpokladám, že väčšina bude poodchádzaních v zahraničí na dovolenke. My, ako to zatiaľ vyzerá, nejdeme nikam, kedže nemôžme ocina dotlačiť na nejakú aspoň skromnú dovolenku :-D často ťahám von mamu na korčule, avšak ona ma vždy odbije, že čo nejdem so spolužiačkami, veď ich mám dosť. Vraj sa mám kamarátiť zo všetkými, ale ona jednoducho nevie pochopiť, že radšej budem mať jedného pravého priateľa ako 100 falošných. A kamarátiť sa s niekým len preto, aby som sa mala s kým ísť korčuľovať nemienim. Tábor som tento rok nezvažovala, kedže ma tam minulý rok nič neočarilo :-D Som ja ale náročná.
Inak rodičia sú dosť zaneprázdnený a naozaj neviem, ako prežijem toto leto. Máte nejaké typy, alebo nápady, poprípade vlastné skúsenosti ... píšte, ďakujem každému jednému čo sa vôbec unúval toto čítať

youki

Radim vybrat si aktivity podla seba. Ak nemas rada velku spolocnost, tak tabor urcite nie. Ja travim cas mimo skoly najma prechadzami v lese (nerad sa peciem na slnku), citanim rozumnych knih, tvorbou roznych testov a pomocok pre online vzdelavanie (napr. na portal www.kvizy.eu), obcasne na forach (aj osobne) riesim konzultacie s mladymi studentami IT, obcasne pomaham s ucenim. Obcas zoberiem nejaku pracu/projekt. Vsetko podla mojej aktualnej nalady. Nic z toho nevyzaduje mat pri sebe ludi.

6katarina6

ahoj :) celkom ta chapem, tiez som si prechadzala podobnym obdobim...ale preslo to :) naozaj treba mat naozajstnych kamaratov, na ktorych sa mozes vzdy spolahnut. Neverim, ze nemas ziadnu dobru kamaratku, s ktorou by ste si mohli spravit pekny program cez prazdniny- turistika, fotografovanie, cyklistika, plavanie, opalovanie sa v zahradach, party v meste a podobne :) ostatne pride samo...ale myslim si, ze tabor je velmi dobra vec, spoznas tam plno novych ludi a zazijes vela nezabudnutelnych zazitkov, na ktore budes vzdy spominat s usmevom :)Viem, ze som ti asi velmi neporadila, ale skus sa cez niektore veci preniest, mozno to pomoze :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Leto doma bez vody a kamarátov - Fórum - ZDRAVIE.sk