Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenávidim sa

Príspevok v téme: Nenávidim sa
didi00

ahojte poradte mi ako sa mám zmeriť s tým že mám 15 a mám pol roka chlapca ktorého poznám už vyše 2 rokov začali sme spolu chodiť naviazala som sa a nejako prišlo aj k bozkávaniu a ochytkávaniu .. palcol ma :( a nie raz .. ja mám teraz pocit že som mu dobrá len na to aj keď v tej chvíli som to chcela plánujeme dopredu ale ja sa bojím že ak sa rozídeme všetko sa zničí a stále viac sa nenavidim že som mu to dopustila :( poradte čo mám robiť ? :(

Tanička5

A daj si pozor, aby si nechytila neaku infekciu, chlamydie, mykoplazmy, ureoplazmy. Do konca života sa ich nezbaviš a budeš mat velke problemy. Vlastna skusenost. Na všetko mas čas, nikam sa neponahlaj.

anjelik *

Máš 15 rokov a všetko pred sebou. Je to vek, kedy chceš toho taaak veľa vyskúšať, tak veľa prežiť a *sex* je na jednom z prvých miest. :o) Netráp sa preto, čo bolo, a čo bude. Určite bude a čo sa stalo, sa neodstane. Len najbližšie, keď sa znovu vyskytne príležitosť, skús si viac uvedomiť, čo sa chystáš urobiť a aké pocity z toho následne pre teba vyplynú. Ak to má byť to, že sa pre to budeš nenávidieť, tak to radšej nerob a počkaj si chvíľu. Nič nezmeškáš. Priateľ je rovnaké *dieťa* ako si ty. Jasné, že mu ide aj o *to*. Netreba sa ale tak veľmi ponáhľať byť dospelý. Na trápenie máš ešte dosť času, tak si nekomplikuj zbytočne život niečim, na čo ešte zrelá nie si, len preto, že *to* robia tí druhí. :o) Vždy môžeš povedať, že to nechceš. Nie je to žiaden ukazovateľ tvojej lásky k tomu druhému, keď mu to dovolíš. Viac cool budeš, keď zostaneš prirodzenou a sama sebou a nie niekým, kým ťa chce ten druhý. Tak sa drž a pusti to z hlavy. :o)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenávidim sa - Fórum - ZDRAVIE.sk