Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zhodiť len 5 kg...

Lilalo

Ahoj ,, mozno si pocula o medovej diete :D neviem .. Ide o to, ze si das vecer (pol hodinu pred spankom) lyzicu medu. Ta ti nastartuje metabolizmus/spalovanie tukov, kedze telo v noci spaluje dost vela s tymto si neuskodis .. za tyzden je priemerne 1,3 kg dole + pisu, ze na druhy den nebudes mat vobec chut na sladke ! Z vlastne skusenosti to mozem potvrdit a ak ta chut na sladke cez den pride, tak je lepsie dat si med (tiez podporuje chudnutie) .. Drzim palce ! ;)

Fleur-de-lis

vylúčila som ho dobrovoľne lebo som chcela zistiť, či mám neznášanlivosť lepku. Celiakiu nemám, ale intoleranciu, ako som počas toho zistila.

jajka22

a mozem sa spytat,ty si dobrovolne vylucila lepok alebo mas celiakiu??
ja byvam s rodiccmi a keby som zrazu zacala jest nieco ine,myslim ze mamka by nebola nadsena..:(

Fleur-de-lis

mňa prestalo pokúšať sladké, keď som prestala jesť lepok. Asi som ti týmto nepomohla...
No problém je, že veľká chuť na sladké môže byť aj prejavom vnútorných problémov a vtedy si títo "votrelci" cukor pýtajú na svoje pohodlie...

Alebo si pohľadaj iné možnosti maškrtenia, ktoré sú zdravšie a deň po dni nimi postupne nahradzuj sladké.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zhodiť len 5 kg... - Fórum - ZDRAVIE.sk