Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit prenasledovania

EENA

Naháňa ťa diabol, treba sa veľa modliť ku Kristovi. Kresťanská démonológia to popisuje a je to overené aj žitou historickou tradíciou. Stále sa modli a bude ti lepšie. :)

Kolobeh

xirenka ano urcite som to mal z tych drog,prejavi sa to az po case,bral som vsetko okrem heroinu,primarne som bral pervitin

_meno

Ahoj kvietok

Tma je prostredie, v ktorom sa clovek kvoli zraku citi 'slaby'. Zmysel snov je ich prezit (dusa + cele telo ich preziva rovnako ako 'den'). Ludia s nocnymi morami sa pytaju preco ich maju - to je aj cielom tych snov, maju zistit preco.
Tento svet stvoril nas pan Boh (laska) podla pravidiel z ktorych mnohe pozname. Dal nam slobodnu volu (nie sme otroci). Avsak ked nezijeme podla jeho pravidiel, sami tvrdohlavo bojujeme proti laske - kto chce kam, pomozme mu tam - takyto ludia byvaju 'trapeni' demonmi.
Ked zijeme podla nasho pana, on nas zbavuje tohto 'zla'.

V ramci dna pomahajte druhym. Ked vykonate zle (pohadate sa, zanadavate, nepomozete aj ked ste mohli, ...) hned to vdaka svedomiu citite (Priklad: svedomie Vam nedava spat). To je cely ten superzazracny princip zivota, ze ho riadi nas pan Boh podla jeho pravidiel (lebo jeho pravidla su to najlepsie dobro pre vsetkych ludi).

Este na koniec teda prakticka rada: konajte pre vsetkych v ramci dna dobro, lutujte pri modlitbe svoje minule aj sucasne hriechy a konajte nove dobro (lebo sa chcete menit k lepsiemu) a proste aby Vas zbavil zleho (demonov).

Vysvetlil som Vam, ukazal som Vam cestu (rovnako ako bolo ukazane mne) - mozem Vam uz len akurat popriat vela odhodlania, pretoze co spravite je len na Vas :-)

kabel

stihoman je paranoidna schizofrenicka, ktora sem furt vypisuje o tom, ako je prenasleduje psychologicka, odpocuva ju, sleduje ju a chce z nej urobit nejaku sexualnu otrokynu, ci co
to len pre vysvetlenie, o co sa jedna
staci si pozriet prispevok a je zdravemu cloveku jasne, ze ta osoba nie je celkom v poriadku

stihoman

A keby si bola ako ja?9rok slesivana monitorivaba pasaknu prostitutjamu spuceljamu stetjanu psycholigmu?mne staci su sadnut na zmrzlubu s nibilin axhbed sa zidu aby su ma obzreli.riky son sledivana moj zivot je ivladany unymu lydnu nenam ziadbe ayjtrinue.naposledy sim cakaka na taxik a vidim ipritu v naklafuajy clicek sifercjt som videla nuekde na nete.pasaci si ma vyhliadlu aji avoju dalsiu aspib dyfahycstetjycco ba nuch bude robut

kvietok888

nie drogy som nikdy v živote nebrala. a čo sa týka spanku tak toho mám bohužial velmi málo :((( myslíte že to bude tím?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocit prenasledovania - Fórum - ZDRAVIE.sk