Najprv vzdelanie, potom vzťahy

Príspevok v téme: Najprv vzdelanie, potom vzťahy
lucia515

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať čo hovoríte na to, keď niekoho doma vychovávajú v štýle, najprv vyštuduj a potom si niekoho nájdi. Sama mám totiž taký problém. Odmalička som bola vysokoškolsky vzdelanými rodičmi vedená k slušnému správaniu, žiadna zábava, pokiaľ neboli splnené povinnosti, následne vysoká škola (medicína), ktorá mi značne uberá z času. Zrazu som zoštátnicovala, mám 26 rokov, doposiaľ som nedala chalanovi ani "francuzák" nieto, aby som mala nejaký vzťah, samozrejme som panna a mám strach, že už o mňa žiaden chalan ani nezakopne. Myslíte si, že môže mať žena prvý vzťah aj v tak neskorom veku? Moje spolužiačky zo základky už vodia deti do školy a ja stále neviem čo je to sex :( .

Ďakujem za odpovede :)

Nina.

Neber to tak tragicky, aspoň si si doteraz nekomplikovala život s citmi. :)
A ak si chceš užívať tak ani na to nieje neskoro, pre mnohých tie najlepšie roky života začínajú práve v tvojom veku. :)

ww.zajace.sk

asi moc zrela nie si ked mas potrebu sa porovnavat, inak nechapem co take si studovala ze si nemala trocha casu na priatela ? ono nic sa nema prehanat, sice mas vs titul ale kedy si chces uzivat ked nie v mladosti? nemyslim si ze chalani budu mat problem s tym co si napisala, len ma zaraza ze si si v dospelosti nechala kazat od rodicov, iste ti chcu dobre len ako pisem premarnila si v urcitom smere krasne roky

mnamka257

Ahoj, približne viem, ako sa cítiš, ale nechcem sa o tom rozpisovať tu... Nemohla by si mi sem napísať svoj email? Bolo by to tak podľa mňa lepšie :)