Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem pre prilis svetlu plet

Príspevok v téme: Krem pre prilis svetlu plet
alis

Ahojte,
mam uplne svetlu pokozku (priesvitnu. V lete ma kazdy vzdy pripomienku, preco nejdem na slniecko... Problem je, ze na slnko chodim, ale neopalim sa a ak som na dovolenke pri mori, tak sa zase spalim...

Som pozvana na svadbu a komsky mi hovoria nech si dam samoopalovaci krem, ked pojdem do siat. Lenze mne sa dotoho moc nechce, nakolko robia flaky, nepekne voni a ono to aj tak nevyzera dobre.

Aj niektore herecky su prilis blede a vedia vyzerat dobre... a preto rozmyslam, ci si nedavaju nejaky speci krem pre prilis bledu plet, ktora ich rozjasni, nemyslim len na tvar ale cele telo... Neviete o niecom?

Diky

tysw

velmi dobre na to ides.vsimla som si ze niektore zvidenia ktote od detsva poznam tie kt su povodne blefule biele pouzivaju samoopalovacie kremy len niektore to prezenu.Ja doporucujem aby si si zmiesala na dlani kusok samoopalovacieho s kusik teklovym kremom aby to nebolo nasilu.Lekarky kozne blede to uz davno pouzivaju ako som si to vsinla je to velmi spravne.na jednej strane plet chranis pred ziarenim a na druhej nadobudnes farbu bez toho ze by si trpela na slnku a bala sa rakoviny.Velmi dobre to gymisleli pre bledule Viacero lekarov to pouziva nemusia sa na slnko trapit a ahj chranis pokozku a ziaden solarium co ti znici plet ja to kvitujem.aj moja sestra je biely typ uz som jej to kupila vobec sa neda opalit.Vraj aj s uv filyrom si to mozrs kupit lrn si to miesaj s inym.mlirkom aby si to nemala prisilne oranzove.Spravny vumysel ovela lepsie ako tazky dermakol v horucave.

ninus_mikrik

Čo sa týka celebrít a ľudí zo showbizu, používajú TOP samoopaľovacie krémy, ktoré sa určite nepredávajú v drogerkách, alebo parfumerkach. Prípadne chodia na nástrek celého tela. Stojí to výrazne viac, no po použití týchto produktov je výsledok perfekt a nehrozí žiadne "faux pas" (zafarbene oblecko, flaky atď) -to si pri svojom postaveni nemozu dovolit :) Fakebake, Sttropez, He-shi a podobne

vanix

Akurat som tam v komentaroch nasla aj nieco ako Sheer Face Illuminator, nvm ci sa da kupit aj v drogerke, mozno len cez internet, tu mas odkaz , tiez vyzera byt fajn www.dermacol.sk

vanix

Kup si Dermacol Perfect Body Make-up , pridavam odkaz na recenziu ze ako funguje, vyzera celkom slubne www.youtube.com , len akurat tam je spominane, ze su zatial iba dva odtiene, tak neviem, ked si prilis bleda ci to bude ok, ale mozno, ked ho poriadne roztries po tele tak to bude fajn. Vyskusaj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem pre prilis svetlu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk