Avon alebo Oriflame?

jaeny

casmere,prečo si to neobjednáš sama cez avon-online.sk,ja robím avon aj oriflame ale tovar objednávam cez net,je to ovela rýchlejšie a zároven môžem objednávať všetko naraz ešte aj produkty z prírodnej lekárne

slniecko004

Ja osobne preferujem Avon pred oriflame-om....z Avonu si kupis lacnejsie a aj kvalitnejsie vyrobky ako z oriflamu...hlavne, co sa tyka sprajov na telo, ktore milujeeem..a som s nimi neuveritelne spokojna :o)))

cashmere

Ja nepreferujem ani jednu, lebo to nie je bohviečo si objednávať cez katalógy a potom na to dlho čakať. A tie avonlady sú také "vlezlé", stále vám vtierajú a ponúkajú produkty. Veľmi chtivé baby. A čo sa týka Oriflame, tak tam majú dobré len laky na nechty, všetko ostatné sa dá nahradiť výrobkami, ktoré dostať hneď! :)

Athena

Kedysi som viac kupovala z AVONu, aj som s ním robila, ale zdá sa mi že sa dosť pokazil, takže som prešla na oriflame ktorý mi začal vyhovovať viac.
No používam aj iné značky, najmä niveu.

avonačka

Avon - má lepšiu dekoratívnu kozmetiku a aj voňavky. A ako píšete, že nie je pravda že je Orifl. prírodná kozmetika. Každý láka na niečo iné. Avon má určite lepší výber!!!!

avon vs. orifflame

Dievcata nemate na mna.. :P ja mam15 a robim orifflame a moja segra ma 17 a robi avon... :D.. takze konkurentky.. :)

faast

v oriflame su zaujimave ponuky...ale v avone su vacsinou produktov ktore su drazdive na pokozku....ale ja viac preferujem dove a nivea