Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avon alebo Oriflame?

lioness_01

BuLcAnA: a čo je prosím ťa v Oriflame prírodného ???? tie parabeny čo sa z času na čas dakde objavia? ? ?
:D

ja tiež robím v Oriflame a je veľa výrobkov, ktorých mám na sebe odskúšaných a vyhovujú mi, ale nie som na hlavu padnutá ani som sa s koňom nezrazila aby som si myslela, že je to prírodná kozmetika. neviem či vieš ako vyzerá zloženie nejakého bio produktu, zrejme nie, ale skús si nejaký zohnať, potom si zober hocičo z Oriflame a porovnaj :))))

a samozrejme, že žiadny certifikát nemajú, nikto by im ho ani nevydal...

BuLcAnA

Martina91.. ty niesi pocahontas ale krava ...ja robim v oriflame a mozem povedat ze je to prirodna kozmetika je velmi dobra so vsetkymi vyrobkami som spokojna... a este tu nejaka spolminala ze vonavky malo vidrzia... no tak to je uplna blbost pretoze vonavky od oriflamu su perfektne krasne vonaju a DLHO vydrzia(!!! tak tu prosim nekecajte debiliny ked viete o tom len tak hovno.

leninka

Ľudia sú alergický aj na trávu, a pritom je prírodná... Mne osobne sedí kozmetika oriflame. Mala som už aj kozmetiku loreal sprchový gél, taký fialový, a vyhádzala som sa z neho vždy, keď som ho použila... Veľmi veľa výrobkov mám vyskúšaných z oriflamu, a vedela by som o mnohích napísať...

soffa

ani jedno ani druhe.su to shity...vonavky dlho nevydrzia,a to zlozenie...no nic moc.ja aj tak kupujem kremy z lekarne..kozmetiku AA.neviem dajak mi tieto vyrobky nesedia.,ale 1000 ludi 1000 chuti...

Martina91

tak ked je oriflame bio, tak ja som asi pocahontas. neviem o tom ze by mali vobec nejaky certifikat o tom, ze su bio. maju tam mozno 5 percent prirodnych vytazkov a ostatne su umeliny, z ktorych sa clovek pri dobrom stasti nevyhodi. ani avon ani oriflame som nemala dobre skusenosti...

FERFEFER

JEDNOZNACNE ORIFLAME,LEBO MI VIAC VYHOVUJU PRODUKTY A JE TAM AJ TA BIO KOZMETIKA,A O AVONE SOM POCULA ZE TESTUJE NA ZVIERATACH

Mandyyyy

Pre mna je to jednoznačne ORIFLAME :) Zase ale je pravda že každému sadne niečo iné, sto ľudí, sto názorov.

xixia

Mala som veľa produktov od obidvoch značiek a môj názor je že obidve značky sú maximálne zlé, sú to obyčajné hlúposti. Ked si kúpim obyčajnú niveu alebo indulonu tak sú o 100 razy lepšie...nekupujte tie reklamné oblby

harmonia

ejfier: to mi už len povedz čo je na oriflame prirodné? za to že je to tam napísané? dovoľ sa mi zasmiať prečítaj si niečo o sulfátoch atd a pochopíš

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Avon alebo Oriflame? - Fórum - ZDRAVIE.sk