Avon alebo Oriflame?

Oriflame

Hi I work in Oriflame in Poland. We have
discovered an unique and very successful method of working in Oriflame
and making big money. Mostly it is based on working in the Internet. We
have a special website and tools which help to run this method. We are
looking for a person who would like to cooperate... check my website www.swiatori.mojeori.pl email swiatori.mojeori@gmail.com

kaktuska1

'Aduliena' - dovol mi na jednej strane aj suhlasit aj nie. Existuje par prirodnych kozmetik ktore maju certifikat, velmi zriedka ho vydavaju, a zarucuje nezavadnost kozmetiky, kvalitu, aby neobsahovali parabeny, konzervanty, silikony a aby nesposobili ziadnu alergicku reakciu. To by museli byt niektori ludia alergicki na niektoru bylinku alebo esencialny olej ktory v tom je, ale urcite na nic ine, pretoze to je uplne ciste. Tie certifikaty vydavaju odbornici, dermatologovia, je to testovane. Som lekarnicka a mali sme o tomto prednasku, pozri stranku prirodnakozmetika.sk

Aduliena

Kaktuska1, hanula....

neexistuje ani jedna značka kozmetiky, ktorá by sadla úplne každému. V každej značke sa nájde x% ľudí, ktorí ju nemôžu používať, lebo majú napríklad alergickú reakciu. Dnes v tomto prechemizovanom svete neexistuje žiadna prírodná kozmetika.... jedine ak by ste si posekali doma nejaké bylinky a doma si vyrobili kozmetické prípravky, ktoré by mali trvanlivosť max.2-3 dni. Lebo to, čo má trvanlivosť 1,2,3 roky , nemôže byť prírodné....

hanula342

Ja som bola tiez kedysi Avon Lady, robila som to asi 5 rokov...Až kým ma nazačalo svrbieť telo po géloch, o hlave po ich šampónoch ani nehovoriac. Všetko bolo take postupné, ale keď som naniesla Anew krém,tak som sa z toho liečila 2 týždne a predsa nebudem propagovať niečo o čom nie som sama presvedčená. Taktiež som mala zákazníčky, ktoré sa sťažovali na svrbenie či pálenie...podľa mňa je tam veľa umeliny a parfémov, farbív, moja pleť asi skolabovala, teraz môžem bohužial užívať už len biokozmetiku. Podotýkam, že do 22 rokov som bola úplne zdravý človek bez alergie. Dnes som alergik na parabény a silikóny. A uživala som prevažne len Avon.tak neviem...

hanula342

Ja som bola tiez kedysi Avon Lady, robila som to asi 5 rokov...Až kým ma nazačalo svrbieť telo po géloch, o hlave po ich šampónoch ani nehovoriac. Všetko bolo take postupné, ale keď som naniesla Anew krém,tak som sa z toho liečila 2 týždne a predsa nebudem propagovať niečo o čom nie som sama presvedčená. Taktiež som mala zákazníčky, ktoré sa sťažovali na svrbenie či pálenie...podľa mňa je tam veľa umeliny a parfémov, farbív, moja pleť asi skolabovala, teraz môžem bohužial užívať už len biokozmetiku. Podotýkam, že do 22 rokov som bola úplne zdravý človek bez alergie. Dnes som alergik na parabény a silikóny. A uživala som prevažne len Avon.tak neviem...

Kaktuska1

Stale sa cudujem ze este stale sa najde niekto kto pouziva tuto kozmetiku...:-) sama som bola avon lady, ale po 'uzasnych' mojich skusenostiach a skusenostiach mojich zakaznicok so sprchovacimi gelmi, samponmi, kremami atd som s tym musela prestat pretoze som stratila klientky a tie sa obratili na prirodne kozmetiky. Mozem povedat ze jedine vonavky mi neublizili. Tolko chemie co pridavaju prave do tychto dvoch znaciek nepridavaju snad do ziadnej. Vyrobne naklady su take nizke, ze aj predajna cena je atraktivna. V tej kozmetike nema byt co drahe, kedze vsetko co je v nich obsahuje lacne umeliny.

Renáta Renky

Ak má niekto záujem o výrobky Avon alebo Oriflame s 15 % zľavou oproti katalógovým cenám a nechce sa registrovať ale iba nakúpiť pre seba lacnejšie tak sa ozvite na môj email eobchodik88@gmail.com
(Ja tiež nakupujem len pre seba a chcem ušetriť na poštovnom, nechcem teda zarobiť ale iba neplatiť zbytočne poštovné) Tak ak máte záujem kúpiť si výrobky za cenu ako keby ste boli členka tak kľudne napíšte. (Košice)

kaciatko_7

Sodium Laureth Sulfate označovaný ako SLES, SLS /ALS/ sa nenachádza len v šampónoch, pozor si treba dávať aj pri nákupe mydiel, sprchových gélov, zubných pást,... jednoducho všetkého, čo pení. Je veľmi rozšírené, často používané, pretože je lacné. Považuje sa však za látku bezpečnú (koncentrácia vo výrobkoch býva oveľa nižšia ako je maximálne povolená hranica), avšak kto má veľmi citlivú, suchú pokožku, často u neho vyvolá podráždenie, sčervenanie. Pri testoch výrobkov obsahujúcich SLS sa zistilo, že niektoré tieto výrobky obsahujú nízke hladiny karcinogénnych látok - 1,4 dioxane, ktorý je označovaný ako pravdepodobný ľudský karcinogén, čiže látka spôsobujúca rakovinu (v Kalifornii je táto látka dokonca aj takto klasifikovaná)

Je viac než isté, že šampón, ktorý si kúpite z drogérky, dokonca pri niektorých aj z lekárne (aj Avon a Oriflame) bude obsahovať SLS. Šampón, ktorý túto látku neobsahuje (napr. všetky od Alverde, Sante, Logona,...) sa vyznačuje slabou penivosťou, ja som to spoznala pri šampónoch od Alverde