Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strata pamate

Príspevok v téme: Strata pamate
healt99

Dobry den. Velmi pekne Vas prosim o radu ohladom straty pamati. Presla som uz vselijakymi vysetreniami a nemozu mi zistit co mi je. Robili mi CT, MRI a EEG. Vsetky vysledky su negativne. Trva mi to uz od 17.februara a stale cim dalej tym horsie. Zo zaciatku sa mi len marilo, potom som stracala kratkodobu pamat a teraz aj dlhodobu pamat. Nedokazem si zapamatat ani jeden rozhovor, na predchadzajuci den si nemozem vobec spomenut :-(. Citim akooby mi aj trosku v usiach sustalo. Velmi ma to trapi. Neviem co mam robit. Teraz som zacala pit tabletky Pirabene a Lecitin.

healt99

RNG, dakujem. CRP mi robili a bolo v poriadku. Ohladom tych parazitov, virus, bakterii a plesni som sa rozhodla, ze pojdem na biorezancne vysetrenie? Je to podla Vas dobre vysetrenie?

paul605

Zdravim RNG,

po precitani vasich rad som sa rozhodol ze prjdem na odporucane Vami doplnky...
Uz okolo 4 rokoch mám vážny problém z imunitu alergiami infekciami a pohybovým aparatom...Po licení pred 4 rokoch na streptokoky a zlateho stafylokoka som bol v priebehu 3 mesiacov pre antibiotikovany, 3 roznymiantibiotikami aukoncilito Cyplox 1000...
Po ich vysasení sa mi ešte oovela viac pohoršilo, kedze som bol od lekara pouceny ze si mozem zacvicit tak som tak urobil a znicil som si mnozstvo svalstva a pohyboveho aparatu,ked ze som bol sportovec...
Po tychto troch rokov som absolvoval mnozstvo diet a navstev lekarov, kde boli rozne odpovede... Presiel som protikandidovou dieto ked ze som bol preplesnený a stav sa mi v tomto zlepsíl aj ked stale mam zivotospravuupravenu podla nej...
mal som zistenu alergiu na mliecnu bielkovinu takze z mlieka absolutne nic...vyter z hrdla ukazal kliebiesilu pneumoniu, alfahemoloticke streptokoky, nieseria ssp. nepatogenne- zhrdla a z nosa corynebacterium sp. z krvianti HSV pozitivne 1: 35000- v pomere 1:600 ANTI CMV IGG 1:11000 pozit v pomere 1: 600 anti EBV VCA IGG 211U/ml pozit v pomere 20 chlamidie IGG 167,000EIUpozit v pomere 45. Vraj mam proti chlamidiam proti latky ale neviem ci hovoria lekari pravdu lebo podla mna mi robia infekcny problem z coho mi v znika mnozstvo problemov jeden z nich aj artoroza a skoliza chrbta... na v nutrne chcem uzivat Nac 1200MG koko za den mam uzit a ako dlho? Serapeptaza 120000IU kolko zaden mam uzit a ako dlho?Citricidal staci 3 krat denne 50kvapiek do litra vody, tak uzivam aj teraz, oreganovy olej ako dlho a kolko mam uzit?, psylium15mg a probiotika na noc z troj hodinovym odstupom od citrovital a oregana... plus k tomu woobenzym a vitamin C 7,5gramu denne staci tato kura na 3 mesiace a potom upustit, jest iba ryby, zelenina ovocie a domaci protukt z celozrnej muky bez mlieka... a na prekrvenie davam arginin z ortininom... a jeden znamy mi radil aj ja otom rozmyslam ze dam lioecbu na tu artrozu zo skoliozov 3-6 mesacnu kuru hgh rast hormon liecba aminokyselinovymi peptidam_vyrobeny rekombinantnoutechnologio z dna.Podavany v mnozstve 5mj v injekcii za den... Mozes mi prosim ta poradit ci som to na vnutorne uzivsnie dobre skombinoval dlzku uzivania plus co ci mislis o tom hgh liecieni z aminokyselin...????

Bambi12

Ahoj, teraz som pozerala, že takto sa prejavuje herpeticka encefalitida. Pozri si to na youtobe, neviem to sem dat.

redka

Asi si omylom napisala pod mojim nickom;)
Hladinu vitaminu d ti zmera kazde laboratorium, len treba urobit odber krvi. Bud u tvojho lekara alebo priamo v labaku.

stratapa

Prosim Vas moja sestra 67 r. mala viac rokov strach, ze bude musiet opustit dom a bude ako bezdomovkina. Stratila pamat, stale tvrdi, ze uz musi opustit dom. Aj ine si vymisla. Pred tym to bola aktivna zena, plna veselosti a humoru. Vsade oblubena.
Aky je prosim Vas nazor ?
Dakujem peknet. ps lekar nereaguje, treba sa s nou naucit zit. Predpisal jej Acutil cps

redka

Nie okrem tej pamate ziadne ine problemy. Ked som stracala tu pamat tak ma bolela hlava, najviac na temene. Okrem toho v usiach pocitujem take sustanie. Tu hladinu D3 vitaminu si mozem dat kde zmerat? Dakujem pekne.

RNG

Nuz ked je to nahle, tak to musi byt nejaka dost prudka infekcie, typujem najskor na nejake virusy a nie pomale infekcie ako borelioza a mykoplazmicke formy. To by sa malo dost pravdepodobne ale prejavit napr na zapalovych testoch(CRP),zlebo na krvinkach a imunoglobulinoch, lebo telo sa urcite aspon ciastocne brani.

Ale moze to byt aj nieco neurotoxicke, ako napr neurotoxicke vylucky candidy albicans, neurotoxicke zamorenie ako ortut, kadmium, rozne pesticidy a dokonca aj domace chemikalie a vypary z kobercov, preglejkovych nabytkov a podobne.
A na to pomaha odmorovanie tela tj enzymi, chelacia, mikrovlakniny/absorbenty
Pre istotu ber 1.5 gramu DHA a zozen si chagu a chaparal na virusy

redka

skus si este dat zistit tu hladinu dcka... ked chyba, tak sa to prejavi aj na pamati, moze byt aj ten probelm ze tvoje telo nevie vstrebavat, vytvarat vitamin d.... ak ti zistia deficit, treba sa pohybovat viac na slnku a tiez brat doplnok vitaminu d3 minimalne 2000 IU denne... zozen si aj kvalitne omega3 - krill oil... na mozgove funkcie dobre vplyva ja kokosovy olej - 3 lyzice denne (pouziva sa aj pri liecbe alzheimera)

Bambi12

Ahoj, asi maš problem s prekrvenim mozgu. Možno neake zapaly mozgu, miechy? Na neurologii si bola? Možno neurobolerióza, nemala si kliešta? Alebo epilepsia, encefalitída. Skus ist aj inym lekarom, mozno tradičnej činsjej mediciny, homeopatikom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strata pamate - Fórum - ZDRAVIE.sk