Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nikto ma nechce?

Príspevok v téme: Nikto ma nechce?
leica

ahojte, mám taký problém. pred 2 rokmi som naposledy mala skutočný vzťah s normálnym chodením. po rozchode som sa dlho spamätávala, ale snažila som sa zabudnúť a nájsť niečo nové, čo vlastne robím aj teraz. problém je, že už som niekolkých vhodných na to aj našla, ibaže ani jeden z nich so mnou nechcel chodiť. vždy, keď sa ten vzťah dostal do určitej úrovne, mi povedali, že ma majú radi, ale iba ako kamarátku, ale kamarátstvom s výhodami by nepohrdli. dobre, uznávam, vyskúšala som aj to, ale nestačí to. chcela by som ozajstný vzťah. prečo teda ma každý pokladá len za kamarátku, i keď z mojej strany je očividné, že by som chcela niečo viac, snažím sa ich zbaliť, ale ani jeden sa nechytil?

Nina.

Možno práve preťo ťa nechcú, lebo je to z tvojej strany očividné, že chceš niečo viac. Buď viacej tajomná a hlavne ich nebal - nechaj sa zbaliť ty. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nikto ma nechce? - Fórum - ZDRAVIE.sk