Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Témy s kamarátom

Príspevok v téme: Témy s kamarátom
Jannat

Ahojte ,date mi prosím vás radu ....témy o čom sa mám rozprávať s kamaratom ja viem je to divné že mám dobrého kamoša a nemáš temy mam nejaké ktore chcem si nechať ked pôjdeme von...dúfam...sú osobné....ale mi si píšeme každý deŇ a obyčajné temy prosím vás
za každú plnohodnotnú,múdru radu vopred Ďakejem :D

offtopic

da sa bavit o vselicom, tak napr. o pocasi, o vasich zalubach, konickoch, ake mate radi jedlo, ake zvieratka mate radi, kde by ste chceli ist na dovolenku, na vylet, kde ste uz boli, o zdrav. tazkostiach ktore vas trapia, o politike, o meste kde zijete, o inych ludoch...
hlavne bud uvolnena, ak su dvaja na rovnakej vlnovej dlzke, vedia sa bavit o hocicom, smeju sa a neposobia strnulo, ladi to medzi nimi. Ak vsak konverzacia medzi vami viazne, nieste zladeni a nepasujete k sebe. Mam to odskusane. S niektorou babou nemam problem konverzovat, prechadzame z jednej temy na druhu, ina zase posobi akoby sedela na spendlikoch. Nevida zo seba hlaska pokial ja nezacnem. V tom je to ladenie dvoch spriaznenych dusi. Ked sa dvaja vedia aj rozumne pohadat, aj sa smiat, aj riesit problemy :)

wreck

ono je to velmi jednoduche. ked si s nim nemas co povedat a musis sa takto neuveritelne hlupo pytat cudzich ludi na fore, nie je to ten spravny kamarat. ak by bol, dni a noci by vam nestacili aby ste si stihli povedat vsetko co chcete.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Témy s kamarátom - Fórum - ZDRAVIE.sk