Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nízky tlak alebo epilepsia?

Príspevok v téme: Nízky tlak alebo epilepsia?
nick01

Dobrý deň,
ked dlho sedím, pár desiatok minút a potom vstanem a poriadne sa natiahnem, dám si ruky za hlavu tak si musím rýchlo sadnúť ked to stihnem pre to že na mna ide poriadna slabosť. Ked to nestihnem tak často aj spadnem a buchcnem si hlavu. Aj ked to stihnem tak v horšom prípade začnem mať šum v ušiach alebo čierno pred očami. No tiež to býva tak že začnem byť občas dezorientovaný a začnem byť roztrasený, končatiny hlavne. Trvá to odhadom tak 5-10 sekund.
Dnes som tak vstal a poriadne sa natiahol a musel som si rýchlo sadnuť aby som neodpadol, čo bolo dosť tažké v tom stave... Lahol si na zem no začal som sa dosť triasť, ruky a nohy možno hlava a pár sekund som bol uplne dezorentovaní nevedel som absolutne kde som a vcelku nič. Potom som si všetko behom pár sekund uvedomil, kde som a podobne. Vystrašilo ma to.

Zaujímalo by ma či to ešte spadá pod kategoriu nízkeho tlaku.

dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nízky tlak alebo epilepsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk