Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľovi nechýbam....

Príspevok v téme: Priateľovi nechýbam....
zooey1960

Ahoj!
S priateľom sme spolu pol roka,ja pracujem v zahraničí,on je doma na SK.
Za týždeň sa ale chystám na prázdniny domov,problém je však v tom,že on so mnou prestal komunikovať.
Zo začiatku bolo všetko skvelé,aj napriek tomu že sme neboli stále spolu.Bol aj za mnou vieackrát a keď som aj ja bola na dovolenke doma,tak bolo všetko tak,ako má byť.
Ešte do nedávna,keď som bola mimo SK sme si volávali,písali,vedeli sme o sebe.No poslednou dobou,mi prestal volať úplne,ani mi poriadne nenapíše,radšej ide s kamarátmi von.Tak som si povedala,že OK,nejdem byť stíhačka,nechám mu voľnosť,nech nehundre,že mu niečo zakazujem.Pohár trpezlivosti mi však pretiekol,keď som nedávno mala narodeniny a keďže som zase v zahraničí,každá jedna správa alebo telefonát ma nesmierne poteší,no od môjho drahého som sa dočkala len jednej suchej sms,a keď som aspoň v ten večer čakala že mi zavolá cez Skype,radšej išiel s kamošmi na pivo,aj to som sa dozvedela od jeho sestry,ževraj ho nebaví doma sedieť a čakať na mňa...Neviem vôbec čo robiť...navyše už 2 deň o ňom nič neviem,pretože išiel kdesi na stanovačku s partiou a telefón má vypnutý...Prosím ak sa nájde nejaká dobrá duša a poradí mi,ako reagovať..
vopred ďakujem

gogosou

hrac preco by mal byt hned zbabelec? mna osobne by to tiez nebavilo, naco je frajerka s ktorou clovek nie je, skype a telefovanie je naprd, mozno ze chcel aby to doslo aj jej, co jej ma na skype napisat serme na to ?

zooey1960

V prvom rade,každému jednému ďakujem za koment!Ono je to tak,že ešte tento týždeň som sa ho pýtala ako to vidí,či ma ešte vlastne ľúbi a on mi povedal,že áno,že toho sa nemusím báť.Ale asi to nechám tak,naozaj to nemá význam,nejaká hrdosť mi predsa len ešte zvýšila a za toto mi nestojí ani len jedna slza,a že ich bolo!Ďakujem ešte raz!

kaja111

Ja som zas rada,keď môj manžel nie je doma:-)))chválabohu,že mu nechýbam:-))
...a najlepšie by bolo keby už neprišiel nikdy,lebo ho neznášam

Hrac

Asi pochopil, ze vztah na dialku je nanic ked stale chodis do zahranicia. A je zbabelec alebo skor nevie/nechce ti to napisat cez net, ze to nema vyznam.

Agnes989

No podla mna toto je koniec vztahu, viac ti uz ani nemoze dat najavo ze si mu ukradnuta a ze o teba nestoji. Nevtieraj sa, neponizuj, proste to prijmi, to sa v zivote stava. Najdes si lepsieho.

janka1a1

purplepink - mohla si byť aj citlivejšia...

- zoey,radila by som ti,aby si sa s priatelom narovinu porozprávala ČO DALEJ či to má cenu aby ste spolu ešte riešili alebo nie.Takto sa trápite obaja.Možno len ty..

purplepink

Nechapem co riesis. Kedze sa ti neozyva znamena, ze sa ti NECHCE ozvat. Proste mu na tebe nezalezi. Mozno ta uz ani neberie ako partnerku. Zamysli sa nad sebou a najdi si niekoho ineho!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľovi nechýbam.... - Fórum - ZDRAVIE.sk