Začarovaný kruh anorexie

Príspevok v téme: Začarovaný kruh anorexie
lindus26

Ahojte. Pred asi 2,5 rokmi som z roznych dovodov schudla z 58 na 52 (pri vyske 170). Bola som spokojna, az kym som neisla na rok do zahranicia, kde opat rozne faktory sposobily, ze som padla do anorexie, a pri vahe 45 sa sama vypytala na hospitalizaciu, kvoli strachu, ze mi zlyha srdce (k comu som daleko nemala). Velmi tazko a dlho som priberala, az kym mi jedneho dna jedlo nezacalo chutit. Nechapala som to - ja som jest nechcela ale moje telo si robilo co chce! Z pravidelneho papania sa stalo nepravidelne a z neho zas nekontrolovatelne prezieranie, az kym som nepribrala na 63. Vtedy som to vyriesila dalsou hospitalizaciou, kde som nabehla na pravidelny rezim a vsetko bolo ok. Nie na dlho. Ani som si nevsimla ako, zas som mala 47. A zas odznova - papanie (nastastie uz nie nekontrolovatelné), kde kludne zbastim aj 3000-4000 kcal denne. Po dosiahnuti 53 kg sa ma zas zmocnila nenavist ku svojmu telu a opat som bola v silnej podvyzive. Momentalne mam cca 55, co sa mi zda obrovsky vela, prejedam sa, nenavidim svoje telo. Na jednej strane mi strasne chuti jest a na druhej chcem byt vychudnuta na kost, chcem aj zit a tesim sa z kazdeho dna, ale chcem byt aj chodiaca mrtvola ktora pomaly zomiera. Neviete mi poradit, ako sa prestat prejedat, chudnut nejakych 5 kg a udrzat si ich? Som uz uplne zufala. Vdak

(PS. idem na 3 mesiace do Pezinku, myslite, ze to bude mat ucinok v mojom pripade?)

lindus26

@celest13: ja som mala tie iste pocity ohladne toho, ze budem robit hambu anorektickam. Nastastie tam zebraj beru iba dievcata, ktore nemaju nizku vahu, tak snad tam nebudem jediny "tlstoch"

celest13

Ahoj.toto iste prave prezivam.presne ta vaha aj to jedenie a opat schudnutie.a nervy v riti.vraj hospitalizacia pomaha.este som nebola.je mi blbe tam ist.ked nemam anorekticku vahu :( bojim sa ze mi povedia ze mam normal vahu tak co tam chcem :(