Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem na čom som, aký je váš názor?

Príspevok v téme: Neviem na čom som, aký je váš názor?
Lentilkaamat

Spoznala som jedného chalana. Poznáme sa zo školy . on má 19 a ja 17 . Keď sme šli 1. krát von zobral ma na jedno pekné miesto . Strašne ma tým zaujal ,že bol vlastne taký inakší od ostatných . Potom sme mali v škole ,školský ples , tam sme spolu aj tancovali a tak . A ja som začala niečo k nemu cítiť ,zaujal ma proste . Ja som to nevydržala a po mesiaci som mu povedala svoje city k nemu . On mi povedal,že to cíti podobne priam rovnako. O Týždeň na to sme šli spolu na majales ,kde padla aj prvá pusa , len taka obyčajná ako keď mami dávaju svojim deťom na dobrú noc . No ja som nevedela už na čom som , vôbec som mu neverila ,že on cíti to tak isto . Neskôr o ďalší mesiac sme šli spolu opäť na ďalľšiu akciu , tam ma predstavil svojim kamaráom ako svoju priateľku no ja som bola v šoku a vhlave som si premietala,že odkedy sme sa vlastne dali dokopy,že toto si sním musím neskôr vydiskutovať . O 2 dni neskôr som sa sním o tom porozprávala ,že ako to je medzi nami ,on mi povedal,že on ma ľúbi a nevie čo cítim ja. Tak sme si to vydiskutovali . Sme spolu už 2 týždne ,ale príde mi to také chladné . Také narýchlo , necítim ,že by som ho ľúbila ,ale zas mám ho viacej rada ako kamaráta,len to chce čas,ale napriek tomu,že mi povedal,že ma ľúbi neviem na čom som . Keď mi zavolá tak sa mi ozve len večer , keď sme vonku stále hovorí len o sebe a keď sa opýta na mňa tak len na školu na nič iné . Keď si píšeme na VIBERI ,tak zas hovorí len o sebe a keď sa opýta mňa niečo tak len tak z nútenia . Fakt neviem ,ako to vidíte vy? Čo mám robiť? Prosím poraďte mi .. Ďakujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem na čom som, aký je váš názor? - Fórum - ZDRAVIE.sk