Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrozne vysoky tlak

Príspevok v téme: Hrozne vysoky tlak
Darina1257

Ahojte potrebovala by som poradit...Mam 19 a mam hrozne vysoky tlak...Uz 2tyzden beriem liek Neb,etrix 5mgrano polku tabletky a nic sa nemeni...Moj tlak stupa az na cisla 168/133 ten dolny mavam nonstop okolo 110~120 a som uz fakt zufala...Za posledne 4 mesiace som schudla 24kg stravou to isto nieje kedze som jedla vela ovocia a zeleniny ziadne biele pecivo a mastne jedla...Pravidelne som cvicila a neni som ani vo velkom strese...Teraz na 160cm vazim 73kg este mam na com pracovat no momentalne sa neda pretoze mi robi problem aj 10 minuttova prechadzkia...Kavu som vysadila uz 3tyzden som bez iba sem tam si zapalim cigaretu...Mavam velke tlaky v hlave a pocit uzkosti som dezorientovana a citim ze moja psychika nieje v poriadku su aj toto priznaky vysokeho tlakui moze byt problem uplne iny?Dakujem za odpovede... :)

lh95

je to dost na hovno aj ja mam 19 a začalo to uzkostami a tachykradiou ako to pises..je to nahovno v 19 mat problemi s tlakom...:/

philips

Skús navštíviť aj psychológa/psychiatra. Nemyslím si, že to bude hlavná príčina hypertenzie, ale môže to prispievať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrozne vysoky tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk