Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v pravom podbrušku

Príspevok v téme: Bolesť v pravom podbrušku

Dobry den.

Uz to bude skoro pol roka, co mam specificke problemy. Jedna sa najma o neprijemny pocit v podbrusku. Je to pocit, ako keby ma nieco drazdilo medzi pravou bedrobou kostou a lonovou kostou... Je to taka slaba bolest... Nie je to tnejake intenzivne, ale clovek si to stale uvedomuje... Najhorsie je to, ked sedim. Vtedy castokrat neviem ako si sadnut. Obcas ma tam pichne, ale to velmi zriedka. Tak isto mam stale ako keby nutkanie na stolicu... Take jemne. Bol som na sone brucha a vraj prostata, mechur, vsetko v pohode. Tak isto krv, moc, vsetko ukazkove. Tento problem zacal tak, ze som raz sedel v praci a tento pocit zacal z nicoho nic. Spolu s tym sa mi zacala tocit hlava a trpnut lava ruka...Taktiez som si vsimol, ze mam daky syto zlty moc... Aj ked vela pijem, stale je uplne sytozlty. Doktor ma dalej poslat nechcel, zevraj som zdravy. No ked sa vam 5 mesiacov vkuse toci hlava (nie intenzivne, ale citelne), cely cas citite neprijemny pocit v podbrusku a trpne vam ruka, idete z toho zosaliet... Neviem uz co mam robit... Nevie niekto pomoct? Pretoze fakt ma z porazi. Mam 26, muz, nefajciar, sportova postava... Vdaka za kazdu radu.

matway

Stále sa mi nevidia tvoje ľadviny. Začni piť ľadvinový sypaný čaj a véééľmi dobre, čistú vodu, ak sa dá, tak najlepšie filtrovanú. Vylúčiť aj kávu, akúkoľvek a v žiadnom prípade bublinky! Je toho omnoho viac, čo by bolo treba urobiť v tvojom prípade, ale toto je základ.

matway

Ľadviny nedostatočne odvádzajú toxické látky usadené možno v lymfatickom systéme. Aj keď píšeš, že veľa piješ, ja sa opýtam koľko a čoho?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v pravom podbrušku - Fórum - ZDRAVIE.sk