Kam cez leto na dovolenku???????

vivien

Určite pôjdeme do Chorvátska. Je to moja srdcová záležitosť. Krásne čisté more, pekné pláže, dobrí ľudia, pomerne lacno. Afrika ma neláka vôbec. Snáď niektoré grécke ostrovy, ale to je pre 4 člennú rodinu min. 100000,- na týždeň. V Chorvátsku som 2 týždne za 50000. Radšej za ušetrené peniaze pôjdem v zime lyžovať.

vivien

Naša upratovačka bola na Sardínii a bola tam cez Tiptour. Spali v stanoch, mali slovenskú stravu, ale chváli si, že to bolo vcelku lacné a páčilo sa jej.

ticcccka

ak mozem napisat z vlastnej skusenosti,ocean teply nikdy nebude,snad az na ten Golfsky prud,my sme boli vo Francuzsku,ocarujuca krajina,odporucam vidiet

agina

Inak aj nam hrozi, ze ak sa nenaplni lietadlo, poletime do Taby, alebo dovolenkujuci v Tabe, poletia do Sharm el Sheikhu.No, aspon uvidime viac krajiny.

veronika

jj, jasne, viem ako to bolo, bolo zrusene taba , dalo sa az od 5.6. lebo 25.5 ci kedy boli zrusene lety, tak kto chce sit do taby, a mal to kupene ten skorsi termin, tak s aleti do sharmu a pak 200km transfer do taby..tak tusim

veronika

jj, haldaju niekoho za mna :) co uz...ich problem...:p viem o to probleme, ze bola zrusena el soukhna, vobec sa neponukala teraz a zase tam boli problemy s terminom tusim 25.5..alebo co..ze ti co letia do taby, tak musia ist potom 200kmdo sharm ci ako...lebo bolo malo zaplenene lietadlo tak sa zrusilo, a starsne vela ludi nastvanych nam tam vyvolavalo...ze chcelo vratit peniaze...ale zas vies, hydrotour z ato nemohol, lebo letecka spolocnost predsa neposle poloprazdne lietadlo...to je logicke...jj, no tak dufam, ze sa ti v tom sharme bude pacit:) za tie peniaze uz:))

agina

Veronka ved som aj pozerala ich stranku, zrovna hladaju nejaku kocku do call centra...
My ideme do Sharm el Sheikhu, pretoze v decembri sme si kupili Ain el Soukhnu, ale tu nam zrusili, pretoze vraj bolo o nu malo zaujemcov...smradi.Tak nam ponukli alternativu, bud Sharm el Sheikh alebo Tabu.A tak sme vybrali.

veronika

to agina: predstav si, ja som pre dtyzdnom este v hydrotou robila, v callcentre, kde sa robia rezervacie:)ale odisla som z hydroturu...nedobry kolektiv...a bolo to moje prve zamestnanie, ale bavila ma ta praca, katalog leteckych zajazdov a hotelov mam v malicku:) a fakt brutal drahe..najlacnejsi zajazd aj so zlavami ta vyjde na 3O minimum..ale zase kvalitne hotely su, ako si spominala 4 az 5, 3 ponukaju minimum