Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slabosť v zápästi

Príspevok v téme: Slabosť v zápästi
|AnonyM|

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti zo slabým zápästim? Dnes poobede som začal cítiť slabosť v ľavom zápestí, keď niečo chytím do ruky tak cítim akoby som to nemohol uniesť, stačí aj napríklad prázdny pohár... v zápestí sa mi urobila taký malý červený fľak, zápästie nebolí iba cítim tu slabosť, stalo sa mi to už druhykrát... vtedy to asi tak po troch dňoch zmizlo. Čítal som na googli že to može byť karpálny tunel. Hrám na basovej gitare a je pravdou že dnes ešte pred tým ako som začal mať slabosť som hral na basgitare až tak že ma trochu a nachvíľu bolelo zápestie. Musí to byť hneď ten karpalny tunel alebo je to len pretaženie ruky? A ak to je ten karpálny tunel po vyliečení sa možem vrátiť späť k hre na basgitare?

|AnonyM|

Možno som ešte zabudol dodať že mám len 17 rokov. Ten malý červený fľak na zápästi zmizol a tá slabosť nie je taká ako včera ale vždy cítim taký divný pocit a sem tam aj menšiu bolesť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slabosť v zápästi - Fórum - ZDRAVIE.sk