Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

L-Carnitin

cat2718

Ja osobne pouzivam L-Carnitine z DMky a musim povedat ze ked som sa po par dnoch pri pravidelnom treningu postavila na vahu, ostala som milo prekvapena. Schudla som cca 5 kg. No ked som ho hoci jeden den vynechala vaha sa vratila na povodnu. Takze ja by som ho neodporucala. Moj nazor ;) Neviem aky maju nanho ini ludia nazor ale pridu mi to zbytocne vyhodene peniaze :)

Cica mica

Ja som užívala dva mesiace Lipo6 do toho cvičila...schudla som 10 kg.
Lipo mi ubralo chuť do jedla, dalo mi viac energie, čiže potom som viac zo seba vydala.... Ale treba fakt aj makať.. Ako sa hovorí bez práce nie sú koláče... Všetky tieto "spalovače" sú len takou malo pomôckou k lepšej postave.. ae bez pravidelného cvičenia, behanie, úpravy stravy sa výsledok nedostavý....

carey

ja mam teraz L-carnitin + zelený čaj, užívam 2tabl. 1,5hod pred cvičením a musím povedať že mám potom energiu na celý deň, je to fain. Tie 2tabl = 1000mg

potkanica

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci mam jest L karnitin kazdy den, aj ked v ten den nebudem sportovat. t.j. chodim behat cca 5x do tyzdna...vtedy si dam karnitin rano a 30min pred sportom. ked pridu dni, ked nesportujem, mam si ho zobrat alebo nie? dakujem

aysia

ja mam teraz od scitecu carni X, jeden z naj, stoji okolo 15 eur 60 tbl, v den treningu si davam aj 1000mg:)Skusit mozes aj ten z lekarne, pozri ci je v zlozeni carnitin tantrat, ten je lepsie vstrebatelny. Ja som si kupila ako prvy za 6 eur v dmku, obsah len 125mg, davkovanie 1tbl denne, neprekracovat davku,..haha, totalna blbost:))

aysia

Ja si objednavam z netu, z "fitness" serverov, kde sa aj vyznaju. Taky karnitin z lekarne za 5 eur ma nizke davky. Menej ako 500mg karnitinu nema ziaden efekt, cize sleduj hlavne zlozenie

chloeee

a odkial si to kupujete ? lebo som nasla, ze v lekárni sa dá dostat do 5 eur.. a na všelijakých e-shopoch je to od 15 eur..nechápem, či je to ten istý alebo nie.. :)

aysia

neviem preco si niektore baby myslia, ze spalovace su "zli demoni" "nebezpecne chemiakalie" ,..blbost... karnitin je telu vlastny, vo vode rozpustny, ja karnitin beriem koli vykonu a vyzive srdiecka a svalov a citim (a vidim) silny rozdiel. Je to ako povedat "budem pocitat radsej na rukach ako by som mala pouzit kalkulacku, budem na seba viac pysna",.. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

L-Carnitin - Fórum - ZDRAVIE.sk