Nutridrink a priberanie

Príspevok v téme: Nutridrink a priberanie
viktam

peknu nedelu prajem, mam taku malu otazku. Precitala som snad uz vsetky clanky o tom ako pribrat a rozhodla som sa, ze po par nevydarenych pokusoch skusim Nutridrink. Pred par mesiacmi som povedala svojej doktorke ze mam problem pribrat a jedine, co mi povedala bolo, ze mam jest pravidelne 6x denne. To vsak v mojom pripade nebolo mozne dosiahnut. Pocula som ze Nutridrink vo volno predaji v lekarni je celkom drahy, okolo 1,60€, ale na predpis si zan vraj doplatim len par centov,zvysok by mala preplatit poistovna. Myslite, ze by som to mohla sama navrhnut doktorke alebo mam pockat, kym jej trkne v hlave a predpise mi ich sama?

Nelline

Obvodní lekári ich nechcú predpisovať, vraj kvôli poisťovniam, že sú prísne kontroly. Predpísať to môže napr. gastroenterológ, onkológ, hematológ. Ani to nie je isté, záleží aj na akého lekára natrafíš. A aj či ti obvodná vypíše výmenný lístok. Mne napr. ku gatroenterológovi nechcela vypísať, len tuším na chirurgiu a že až tam ma môžu prípadne poslať ak by bolo treba ku gastroenterológovi, takže je to dosť problém. Teda buď problém, alebo ja mám len smolu na lekárov, hm :/

Takže ja si ich kupujem a fungujú u mňa takmer zázračne. Tiež nedokážem jesť viac ako 3 krát denne (nerátam teraz ovocie a tak). Proste nedokážem to, nevládzem, snažila som sa už veľa krát a proste nejde to. Zato malý tekutý nápoj dokážem vypiť takmer kedykoľvek.

nneviem

ked chces pribrat zacni uzivat vitamin B12 alebo si daj predpisat antiku. od tej zarucene priberies minimalne 4 - 5 kg...