Jazvy po operacii prs

Príspevok v téme: Jazvy po operacii prs
jazvicka

ahojte zienky. rada by som sa opytala na vase vlastne skusenosti s miznutim jaziev po operacii. viem je toho na nete milion popisaneho ale predsa len je to ine od skutocnych zien. vyrazne som schudla a buduci tyzden idem na konzultaciu ohladom zdvihnutia prsnikov. nad tou operaciou som uvazovala uz strasne davno (asi odkedy som zacala vnimat prsia aj inych zien). mam velmi velke dvorce a nesumerne. plus teraz to schudnutie..tak som si povedala ze idem na to. bojim sa vsak jaziev. bude ich velmi vidno? vsimne si to chlap tak po pol roku od operacie napriklad?

jessica19566

Mne sa to hoji napriklad uplne v pohode :) nechala som si po operaci dat proti bolesti pumpicku, takze som to mala uplne v poriadku, a no a teraz sa mi uz len pomalicky blednu jazvy :) takze da sa to uplne v pohode prezit neboj sa

skusenost1

Ahojte, ak potrebujete akukolvek upravu prs, nie iba zvacsenie, tak sa musia robit rezy na prsiach. Niekedy treba tzv "kotvu" rez od bradavky dolu a popod prsnikovu ryhu a niekedy staci okolo dvorcov... to uz posudi chirurg, videla som ale vela fotiek pred a po, kde bola robena uprava a takmer ziadne jazvy nebolo vidno, urcite si to chlap vsimne, ale na prvy pohlad iste nie :) . Ja mam robenu cisto augmentaciu a rez v podpazusi , som tri mesiace po a jazvy uz krasne blednu.

jazvicka

ale ja si nejdem davat implantaty. ide mi najma o upravu dvorcov a dvihnutie. toho sa bojim ci to ozaj bude tak velmi vidno aj okolo bradaviek.
ale dakujem za opdoved :)

Agnes989

Jazvy ti ostanu a chlap si ich vsimne po pol roku aj o 10 rokov. Ale je nejaka metoda, kde sa reze v podpazusi, cez to sa vkladaju silikony a po tom ti teda jazvy na hrudi neostanu ziadne. Ako je to vidno pod pazuchami neviem. Snad ti poradi este niekto iny kto s tym ma skusenosti. Skus prip. napisat do temy silikonove prsia.