Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mi je? Tehotenstvo, choroba, črevná chrípka?

Príspevok v téme: Čo mi je? Tehotenstvo, choroba, črevná chrípka?
lenkaLienka

Mám na vás jednu otázočku.. je to asi úplne mimo tejto témy, ale možno mi poradíte... Krámy:) som dostala( robila som si aj test aj v deň ako som dostala a bol tam taký tieň ktorý bolo vidno len pod určitým uhlom..ten tieň však postupne zmizol).. prvý deň silnjšie (ale bez bolesti aj napriek tomu, že mi meškali, čo je trošku u mňa divné) .. deň na to som večer vracala asi 5 krát. Mrchu mám už teda 4tý deň, ale je divná. Ráno je normálnej intezity(ale nie nejako silno, tak v norme) a postupne cez deň mi slabne a ku večeru úplne nič(respektíve len také špinenie) a ráno zasa to isté. to vracanie som mala len jeden deň..a navyše mi vôbec nechutí jesť:(..aj si niečo naložím dám si trošku a odložím to lebo mi to proste nejde do žalúdka, toto trvá už 4 dní, vlastne celé trvanie mrchy.. Môže to byť cysta alebo nejaká hormonálna porucha alebo črevná chrípka alebo čo si myslíte? (tehotenstvo mi nejde do hlavy kedže mám menzes).. Výsledky od lekárky mám až 30.6 a dovtedy budem zrejme pekne nervózna, dúfam, že som ok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mi je? Tehotenstvo, choroba, črevná chrípka? - Fórum - ZDRAVIE.sk