Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to psychopat?

Príspevok v téme: Je to psychopat?
hviezda01

Dnes sme sa s mužom v aute pohádali.Dostal strašné nervy a išiel ako blázon,mala som pocit,akokeby chcel nasvchál nabúrať.Dcéra sa rozplakala,lebo sa zlakla,ja som ešte teraz toho v šoku.Potom,keď sa ukludnil povedadl,že chcel vystrašiť len mňa a syna,a nie ju,lebo kvoli synovi sme mali výmenu názorov.Ja s ním v aute nechcem nič riešiť,a tým,že som s ním moc nechcela rozpravať som ho vytočila do nepríčetna.Teraz neviem čo mám urobiť.Komunikovať s ním okeby sa nič nesalo???..ale to mi asi nepojde...hrozne som sa bála..

hviezda01

On sa mi ospravedlnil,ale aj tak sa s ním ešte neviem rozprávať,akokeby sa nič nestalo.Mne to chílu potrvá,než s ním budem normálne komunikovať.A to,že aj vačší kaskadery mali veci pod kontrolou napadlo aj mňa.Uplne s Tebou súhlasím.

karolinka122

zeby hranicna porucha osobnosti? nevie sa ovladat, ale to nie je vyhovorka, to treba liecit, co je vela to je vela a toto bolo az az....

MultiLevel

No isteze :D Toto uz povedalo vela "kaskaderov" pred tym, nez sa dokalicili na aute, alebo ublizili niekomu inemu...Stratit kontrolu nad autom moze tak, ze to ani nepostrehne, preboha. Takze aj ked tvrdi, ze to mal pod kontrolou, je to blbost, len si nechce priznat svoju vinu...Mal sa ospravedlnit a uvedomit si, co sa stalo, ako sa zachoval, namiesto toho hra "machra"....Hrozne. Co s tym hmm..nic, len mu este raz zdorazni ako vas ohrozoval a ako vam vsetkym mohol ublizit. A ze uzatvarate dohodu, ze uz nikdy nebudete dolezite veci riesit v aute, toboz nie pred detmi

hviezda01

Práveže sa takto nikdy nesprával.Tiež som mu povedala,že prekročil hranice normálneho správania,a že normalny otec svoje deti chráni,len on ich ohrozil.na to mi povedal,že on mal všetko pod kontrolou,že on by nám neublížil.

MultiLevel

Hviezda a uz sa niekedy takto spraval? Pokial ano, tak bacha na neho...Skuste si o vsetkom pohovorit, ci by sa veci nedali inak riesit a najma nie len pred detmi, ale ani v aute, lebo pokial sa dokaze takto vytocit, tak ohrozuje vas vsetkych a to normalny clovek nerobi

hviezda01

Ja som ho rozčúlila tým,že som mu neodpovedala.Práve preto,že v aute a pred deckami nechcem nič,čo by ho mohlo rozčúliť,riešiť.Ale ako som zistila,tak som mu mala radšej odpovedať,aj keby som mala klamať.

MultiLevel

Aby to neznelo tak, ze sa ho zastavam, dodam este, aj napriek vsetkemu si myslim, ze chyba je na oboch stranach. Hadat sa pred detmi, a to takym sposobom, az chlap strati nervy....nuz, ja v tom vidim ovela viac problemov....
Porozpravajte sa a obaja rieste akoby ste mali fungovat, aby sa taketo veci uz nikdy neopakovali

MultiLevel

To co urobil nebolo spravne, ale zrejme sa nerozculil ak si na neho jemne hovorila. Uvedom si aj ty, co si urobila zle, ci si prilis do neho nerypala, nehucala do neho...Raz som takuto situaciu zazila, ze zena bliacala po chlapovi ako zmyslov zbavena a ked schmatol do ruky prve co mu prislo do cesty - kvetinac a rozflakal ho, tak ho oznacila za choreho na nervy...
Nehovorim, ze toto je aj tvoj pripad a tvoj chlap nemal absolutne pravo ohrozit vase zivoty, ale tak ako sa musi uvedomit ON, musis sa i TY. Nech sa deje cokolvek, nema zmysel sa hadat a uz vobec nie pred DETMI!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to psychopat? - Fórum - ZDRAVIE.sk