Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pečeň a trasenie = epilepsia?

Príspevok v téme: Pečeň a trasenie = epilepsia?
Bambulka12

Ahojte chcem sa opytat, prečo sa z pečene trasem? Čo jej chyba, alebo nevie spracovat? Chybaju mi traviace enzymy?Mam nizky cholesterol a pri tom som silna ako je to možne? Ako ju dostat do normalu? Tiež mam zly metabolizmus tukov a bielkovin a tvoria sa mi lipómy na hlave a inzulinovu rezistenciu. Prečo nepracuje ako by mala? Ďakujem

RNG

Pri poskodenom traveni sa napr v nekyslom zaludku rozmnozuju rozne skodlive mikroby, napr hnilobne a tie vyrabaju rozne toxiny.
Okamzite po jedle sice moze byt znizeny cukor v krvi ale to sa da velmi lahko namerat a dokazat alebo vyvratit.
Krv sa totiz moze zhromazdit viac okolo traviaceho traktu a tak oslabit prekrvenie inde v tele. Ja som po jedeni vzdy chvilu oslabeny/ospaly, ale to nie som sam, a rozhodne to neide az do trasenia alebo zlyhania zraku/zaostrvanie alebo bolesti hlavy. A to mam cukor ako cukrovkar DM-2 stale vysoky v krvi.

Bambulka12

Myslim si to, lebo pol hodinu po jedle sim unavena a slaba, musim su lahnut. Bud ma boli hlava, akebo zle vidim, niekedy sa trasem, akokeby sim sa otravila.

RNG

Pecen nie je jediny zdroj enzymov.
Lipomy sa mozu ntvorit hlavne pri nedostatku enzymov na tuky=lipazy.
Tie sa daju lahko doplnit.
Enzymaticke precistenie tela vseobecne z casu na cas je uzitocne. Na presun tukov v tele pomaha brat aj lecitin, az 2 krat do tyzdna polievkovu lyzicu kopcom cistweho lecitinu(prasok alebo granulat)
Na pretucnenu pecen pomaha brat aj calcium D-glucarate, 2 x 1 gram.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.