Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preskakovanie srdca

Príspevok v téme: Preskakovanie srdca
......

Dobrý deň,
mal už niekto z vás podobný problém? Je to niečo vážne?
Mne sa niekedy objavuje a vtedy akoby mi srdce udrelo silnejšie a dvakrát. Je to strašne blbý pocit. Niekedy pociťujem aj tlak za hrudnou kosťou.
Mám problémy s hrudnou chrbticou, tak neviem či to môže byť niečo spoločné?

olga35

No to môže byť kľudne aj z toho, veľa kofeínu a stres urobili svoje. Teraz by sa Ti mali skúšky už končiť,tak sa zregeneruj a obmedz kávu. Ak chceš mať istotu, lekár Ťa môže poslať ku kardio, alebo ak máte v rodine nejaké srdcové ochorenia,pre istotu chod.

zuzi 79

nic to nieje.je to mavam obcas,pred rokmi som to mavala silne a pravidelne.doktor mi nato povedal,ze je to normalne.asi zo stresu

olga35

Ozaj a ešte otázka, nepiješ energetické nápoje? Keď som sa učila na skúšky, mávalo som to častejšie, lebo som pila energeťáky. Je to sajrajt, ja viem, ale iba tak som sa vedela donútiť sústrediť.

olga35

Ahoj, ja som tento problém mala tak intenzívne asi dva týždne, veľmi som sa bála ísť k lekárovi a na ďalšie vyšetrenia. Keď som to povedala môjmu praktickému lekárovi, povedal, že ženy to mávajú a že to často súvisí s hormónami. Presne aj ja som cítila tlak a občas aj bolesť.
Poslal ma ku kardiológovi, že mi urobí vyšetrenia a že mi na to niečo dá. Kým som mala termín ku kardio, prešlo to samé a aj som ja na to prestala myslieť. Nakoniec som tam nešla, nebol dôvod. Občas sa mi to ešte zopakuje, ale nie už že by to trvalo viac ako pár dní.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preskakovanie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk