Práca - ako dalej

Príspevok v téme: Práca - ako dalej
pracovnicka

Dobrý deň,
mam problém...od strednej skoly neustále pracujem, zamestnana som vyse 10 rokov,pracovala som aj popri vysokej skole,skusenosti a pracovné návyky mam :-) zamestnania som velmi nemenila, vzdy som sa snazila vydrzat co najdlhsie, v poslednej praci som bola 7 rokov no potrebovala som zmenu, tak som nastupila na nove miesto v inej firme a som tu 3 týždne a uz teraz viem,ze to bol krok vedla, rada by som odisla,bohuzial nemam tu cas chodit na pohovory a uz vobec byt na internete, ponuky si pozeram len doma vecer cez svoj pc,ale na pohovor skor ako o 17:00 ist nemozem a maloktora firma je ochotna robit pohovory po 17:00 neviem ci mam ist zatial na urad prace ,ze budem poberat nejaku podporu a pol roka budem mat cas najst si nieco ine, len sa toho strasne bojim,este sa mi toto nestalo a bojim sa co ak si do pol roka nieco nenajdem...pisem len preto,aby som vedela, ake mate skusenosti vy popripade nejaka rada...ja neviem co urobit,len po psychickej stranke ma to trápi, nedokazem zatnut zuby a vydrzat tu...bohuzial :-/