orgazmus

kraken

neviem kto to tam napisal ze ...tha jeho holka musela prstovat uz od 12 aby bola zbehla....sa uvedom..niektore zeny maju vyssiu schopnost dosiahnut orgazmus az po 30 ...a niektore stastnejsie 16 tky.....mavaju aj 10 oragazmov denne(za sebou napr--aj 6).... niezeby som sa zastaval marecka ale ... vravim existuju thake....a mate pravdu vzdychy nestacia...zbadas to ked sa jej stiahnu stehene svaly a mozo uvidis aj nejake slabucke krce a velky nadych a potom uz proste ta holka nevladze...proste prestane......overene.-..a po 5 min ide znova...

mia

biely vytok takisto nestaci, je to klasicky sekret sluziaci na zvlhcenie posvy pri styku. orgazmus mavam ale len vynimocne a viem,ze vela chlapov mava silne reci a skutek utek.

mia

sorry marecek, ale pripojim sa k armade neveriacich. ako si mozes byt na stopro isty, ze Tvoja holka zaziva orgazmus?napis nam nejake znaky. vzdychanie urcite nestaci a to by si musel mat ovela viac rokov a skusenosti, aby si dokazal odhalit fingovany orgazmus

marecek

pre **,no ona tvrdila ze to par krat skusila a nijako to nepotrebovala k zivotu :))) ze radsej si pockala na mna :)

marecek

no ja myslim ze to nehra... pretoze tak slastne vzdychat normalne odmieta :) a ne nerobi to od 12 :)))
lebo pri prstovani alebo orale sa nevedela urobit tak sme to skusili takto a uz to ide :)))

zološ

Marecek a si si istý, že to tvoja partnerka iba nehrá? V 16 byť taká zbehlá, to musí sexovať už od 12.Vieš u žien nezistíš, keď orgazmus len predstierajú.

**

marecek: nie v nejakých ako bravo, neviem, už sa nepamätám,
to som rada, že máte taký pekný sexuálny život ako ja a koľko rokov predtým si to robila tvoja partnerka sama a ako často, ked môžem vedieť? lebo to bola vlastne moja otázka súvis z vlastnej skúsenosti

marecek

hh ja mam 17 a partnerka 16 a bezne dosahujeme orgazmus sucasne. a o niekolkych po sebe u nej ani nehovorim...
zijeme uz rok takto... to si citala kde preboha??? v Cirkevnych novinach?