orgazmus

snežienka

aj ja mávam orgazmus niekedy cez noc. Je to fakt nádhera, doteraz som si myslela, že je to divné, ale ako vidím tak nie som sama. Tiez mam segru s ktorou spavam s dve spolubyvajúce a este som nepocula , ze by sa niektorá sťažovala na nejaké čudné zvuky počas spánku :-D... Myslím si, že orgazmus počas spánku je len logické výstenie alebo naplnenie nenaplneného alebo neuspokojeného sex života...

popsy

Fuuuuha, tak to som rada...ale na druhej strane, vies, ja byvam v podnajme a mam izbu s jednou babou, no a ja neviem ze co "pri tom" v noci robim...he..tak potom rano to su ine pohlady ked sa zobudime...:)

popsy

ja som mala tiez uz viac krat pri sexe 2 orgazmy...A otazocka do plena-mali ste uz oragazmus pocas spanku?-ja uz viac krat a aj viac orgacov pocas noci...co si o tom myslite???

rita

Neviem či je možné mať po sebe 4 či 5 orgazmov za sebou, ale ja som minule mala 2 za sebou a bolo to úžasnééé.

snežienka

myslíte si, že je možné mať počas jedného sexu viac orgazmov? Mám kamarátku, ktorá sa chváli, že ´minule mala 4 orgazmy po sebe´... ja som to ale niekdy nezažila...

snežienka

no pýtala som sa preto, že raz som kdesi čítala, nejaká babenka povedala, že prvý orgazmus trvá aj minúty... trochu ma to vydesilo...