Schizofrenia a dvojite videnie

matway

Peggy, píšeš,že nevieš poslať mail cez môj nick matway2@gmail.com, tak to skús ešte raz.
Inak trocha ťa poopravim, sú to Langerhansove ostrovčeky. Pancreas je veľmi dôležitý orgán,ktorý spĺňa viacero funkcií V tele. Píšeš,že si mala salmonelu, a nejaký zápal pečene. Pečeň je naša chemická továreň,a keď už nestíha čistiť naše telo (detoxikovať) od jedov, a my mu ho stále dodávame nesprávnou stravou,nastane zlyhanie. Každý orgán v tele máme prepojený,každý je dôležitý! Nájsť príčinu v tvojom prípade nebude ťažké,no v prvom rade to bude tvoj manžel.

Peggy12

Matway už som ti napisala, neviem či ti to prišlo, ale neda sa mi z neho odpisat. Rada by som si s tebou popisala a vela otazok. Neviem pochopit jedno. Asi pred 10 rokmi som mala salmonelozu a zlyhali mi nervy. Odvtedy som sa začala trast a som velmi unavena. Spadol mi pankreas, parkrat sa to dostalo do normalu , ale v poslednych rokoch sa nevie zregenerovat. Neviem, či je jeho poškodenie už trvale(Langererove ostrovčeky) Najskôr som nemohla dychat, zle som videla, uplny nervovy zapal pečene. Samozrejme mi dali AD. Lenže teraz sa stalo to, že mi to neako zhoršilo, prestali mi fungovat organy a prekrvovat do mozgu. Moja otazka na teba, prečo tie organy zlyhavaju a ako ich donutit aby pracovali? Dik

matway

peggy, napíšem to len tebe, nebudem písať v žiadnych hádankách...a keďže si aj ty chorá, tak zabijem jednou ranou aj dve muchy, ozvi sa mi na mail!

Peggy12

Matway, pišeš v hadankach.
Nemysli si, že sa liečime len chemiou, chemia len potlača priznaky. Čistime si aj telo a organy. Neviem ako liečiš ty, stravou. Aj to je možnost. Ja nie som tiež zdrava, ale vyšetrenie na intoleranciu potravin je drahy a neviem, či ten v lekarni aj dost pravdivy. Takže asi tak

luciano

Matway
Ak poznáš spôsob liečenia schizofrénie, tak ho niekde zverejni. Založ si web stránku a popíš svoju teóriu a skúsenosti. Popíš kazuistiky, v ktorých tvoja metóda uspela.

luciano

Peggy z liekov, ktoré sú určené na schizu užívam Abilify 30 mg a Quetiapín 300 mg. Áno, som na plnom invalidnom dôchodku. Mám 53 rokov.

matway

Ako skončiť? jednoducho, ale ty si manželka postihnutého touto zákernou chorobou, to znamená, že si hlavný predstaviteľ jeho uzdravenia, čo v tvojom prípade nie je nič ťažké! Je ale zaujímavé, že aj keď odo mňa niekto niečo žiadal, vrátil sa radšej k antidepresívam, antibiotikám, ibalgínu a ja neviem, akou chémiou sa to vôbec napchával. Z tohoto fóra ma oslovilo množstvo ľudí, a tým, ktorým som opísal ich problém sa viac neozvali, preto usudzujem, že veria výlučne a iba modernej medicíne, či konzervatívnym doktorom! Tá druhá, prevážna väčšina si so mnou stále dopisuje s udivujúcimi výsledkami...Dosť ma zaťažuje vysvetľovanie a popisky alebo riešenia tej-ktorej choroby-príčiny, takže to budem robiť asi inak...Pokiaľ ten-ktorý žiadateľ nebude vedieť o svojej chorobe aspoň základ, nebudem odpisovať, to znamená, že moje služby v podstate zavrhol, lebo mu ide len o jedno: dajte mi taký ibalgin, čo pomôže na všetko, veď doktori ma o tom presviedčajú, že to funguje!!! Nie, tak to určite nefunguje! RNG je môj spoluhráč, ktorého uznávam, a ktorý vám vie poradiť, iný som však ja, ktorý sa snaží vám ukázať príčinu, a to je zatiaľ to najhlavnejšie.
Reinfekcia je vo veľkom veľký problém k uzdraveniu, to znamená, že tomu potom ľudia nie su schopný uveriť, že to funguje, a to znamená, že preto tvrdím to, že reinfekcia je najväčšia hrozba pri uzdravení, zotavení!!! Vrátia sa do pôvodného stavu!

Teraz k tej schizofrénii: je to tak jednoduché, no pri dnešnom stravovaní tak komplikované, že jeden by sa divil. peggy12, smerujem na teba, lebo všetku domácnosť by si mala a aj máš ty pod palcom! Schizofrénia je ľahko liečitaľná ak sa zameráš na ................................všetko je inak, ako ti tvrdia! matway

Peggy12

Matway a ako skončit? Čim sa reinfikuju? Možno mas pravdu.

Luciano a odkial si a kde si sa liečil? Bol si spokojny s liečbou? Predpokladam, že si na invalidnom? A kolko mg ztych liekov berieš? Ako to, že mas stale hlasy? Davali ti aj elektrošoky? Ak nechceš nemusis odpovedat.

matway

A vy by ste s tymi liekmi a vlastne s chorobou nechceli skončiť? Najhoršia vec na tejto chorobe je iba reinfekcia, ale tú má v rukách každý jedinec.