Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále chorý

Príspevok v téme: Stále chorý
zenten

Ahojte, mam 22r a pred 5tyzdnami som ochorel tak, ze som citil dychacie cesty pri dychani, nizka teplota a pod..po antbtk od lekara som uz bol v pohode. Dalsie 3-4dni som sa citil uz zdravy s pocitom ze uz som po chorobe. A hned na dalsi den uz som zase citil dychacie cesty, v krku hlieny.. Lekar mi nasadil 3tyzdnove antbtk (test na plucn.chlamydie vyssiel negativne ) ale nasla sa nejaka nevyrazna bakteria v hrdle. Ale stale sa citim chory, taky unaveny pri vacsom pohybe , niekedy mam pocit ze mi je chladno hoci kazdemu je teplo, potom zas mi je teplo. Teplotu som mal dlho okolo 36,9 co neni podla mna asi normalne. Niekedy sa citim uz dobre 2 dni, potom zase tak choro..choro nemyslim tak ze mam teplotu vysoku, ale citim sa tak malatnejsie, niekedy pocitim tak slabsie tie dychacie cesty, a tie hlieny mam stale hoci uzivam nieco na ich rozpustanie. Inak nic ine..nevedeli by ste daco poradit? nechce sa mi ist o par dni zase k lekarovi ze sa necitim tak zdravy, lebo si pomysli ze som hypochonder...uz viac ako mesiac som viac menej odrezany od zivota. chcem uz vyjst von, behat po vonku, sportovat..ale necitim sa na to ani zdaleka

RNG

atb zoal;bohu znicia len niektore infekcie a inym daju dokonca zelenu tym, ze znicia ich protivnika, probiotika.
Prva vec je potrebne si obnovit probioticku crevnu floru, tj brat mikroblakniny a probiotika, a zaroven bojovat proti mikrobom, co atb neznicili pouzivanim serrapeptazy, oreganoveho oleja, pripadne extraktu z olivovych listov a najma kvapiek roztoku citricidalu do nosa, 3 x denne v leze, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin.

zenten

RNG dik za odpoved:) a nevies mi nieco poradit? ako dalej postupovat? rozmyslal som, ze este tie 4atbtk doberiem, a potom sa dam na taku ,,ludovu liecbu,,. Cize kazde rano jablko, pit mlieko, varit si zihlavovy caj, naparovania atd..az dokym sa nebudem citit uplne zdravy. Pretoze toto je uz mesiac a pol a je to horsie ako keby som mal tyzdnovu chripku ktora aj odijde..teraz niesom ani moc chory ale ani zdravy..je to len take prezivanie a nemozem robit nic namahave

RNG

Pozri cez google pod mojim nickom a slovom infekcie.
Tam najdes, preco atb nie su vzdy odpoved na zapaly hornych dychacich ciest, ba dokonca niekedy su pozitivne situaciu zhorsujuce.
Zapaly hornych dychacich totiz nie su vzdy sposobene bakterialmi, ale mozu tam byt ine mikroby, na ktroe atb nie su ucinne, naopak potlacenim probiotik roznym infekciam daju viacmenej "zelenu"

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stále chorý - Fórum - ZDRAVIE.sk